komentarze
 • 120. Grzesiek 12.
  • 2013-10-13 19:12:03
  • *.cdma.centertel.pl

  @ elin
  Tak jak prosiłaś ........ , odzywam się :)

 • 121. elin
  • 2013-10-13 21:27:12
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  120. Grzesiek 12. - dzięki ;-). W sumie to nic takiego i zastanawiałam się, czy w ogóle odnajdziesz ten news ... A chciałam jakiś " stary " , żeby spokojnie pogadać. Bo jeśli Ty piszesz po północy ( jak pod tematem kwalifikacji ), to znaczy, że jest źle ...

  Czyli wprost - serio myślisz, tak o Raikkonenie jak piszesz, czy to raczej " alergia " na jego fanów ... ;-). Druga sprawa - mam nadzieję, że nie planujesz żadnego wycofanie z tego forum ...

 • 122. grzes12
  • 2013-10-13 22:18:31
  • *.cdma.centertel.pl

  @ elin
  Skoro wybrałaś stary news , to niech , tak dla zmyłki niech będzie stary nick .... hehe
  Przyznaję ze trochę musiałem pogłówkować aby go odnaleźć .......

  Spokojnie , godzina dodania newsa po północy oznacza tylko tyle , że wczoraj trochę później niż zwykle poszedłem spać ... Nic szczególnego

  Odpowiadając na pytanie . Czy w 2009 roku , gdy zaczynałem pisać o Raikkonenie miałem uczulenie na jego fanów ........ ? Oczywiście , przyznaję że wkurza mnie , jak nikt inny ....... , ten warchoł , hejter , troll i do tego z ADHD ....... o nicku @ viggen ........ i wiem że ostatnio , głownie przez wyżej wymienionego , sam jadę po bandzie i trochę przesadzam w krytyce Fina ......
  Jednak jak dla mnie ( mimo że jestem przez niektórych postrzegany wręcz jako fanatyk Alonso , to osobiście wcale się nim nie czuję . Doskonale wiesz który kierowca był , jest i mam nadzieję że jest będzie nr 1w F1 ) stawianie na równi Alonso i Raikkonena jeśli idzie o umiejętności to jednak przegięcie ...... i z tym się nigdy nie zgodzę :) Dlaczego ? to już nie będę pisał ....:D

  Oczywiście że nie planuję żadnego wycofania się - Takie pomysły już mi dawno przeszły . Nie wiem skąd ten pomysł ?
  Owszem w postanowieniach jest aby temat Fina omijać przynajmniej do początku kolejnego sezonu , głownie dlatego że rozmowy stają się coraz bardziej nieprzyjemne z osobami , którzy poza osobistymi wycieczkami ..... nie mają nic więcej sensownego do napisania ........
  Ale czy wytrzymam , to nie wiem widząc jak wspomniany fantasta hejtuje moją osobę i ciągle wywołuje do tablicy ....


  PS Żeby było jasne . Jeśli czasami coś uogólniam i piszę o fanach Fina , to nigdy nie mam na myśli Ciebie .....

  Pozdrawiam :)

 • 123. elin
  • 2013-10-14 00:27:40
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  122. grzes12 - już się odzwyczaiłam od tego starego nicku ... Nawet miałam zwrócić się tutaj do Ciebie po imieniu ... i sama się przedstawić z imienia ..., ale jak nicki to nicki ;-)).

  OK, właściwie to chciałam usłyszeć ( przeczytać ), czyli, że nie planujesz się wycofać z tego forum. Jeśli jeszcze kiedyś wpadniesz na taki pomysł, daj znać wcześniej, to postaram się wybyć Ci coś takiego z głowy ... ;-)).

  Co do viggena, już dawno postanowiłam nie wnikać i nie mieszać się w Wasze kłótnie, zwłaszcza, że obaj lecicie równo ... I faktem jest, że fani Kimiego są ostatnio dość ... bojowo nastawieni ... Ale sam decydujesz - kiedy i czy w ogóle dasz się sprowokować.

  O stawienie Raikkonena na równi z Alonso ... , myślę, że do tego tematu jeszcze kiedyś wrócimy, już nie pod " starym " newsem. Bo jasna sprawa, całkowicie się z Tobą nie zgadzam ;-)).
  W każdym razie dobrze wiedzieć, że nie myślisz o Finie aż tak źle jak piszesz. Co zresztą podejrzewałam ... Za fanatyka Alonso też Cię nigdy nie uważałam, bo doskonale wiem, że Robert jest Twoim Nr 1.

  PS : Dobrze, że to jest jasne, bo już Cię miałam ochrzanić ... np. za tą sektę ...

  Pozdrawiam :-)

 • 124. Grzesiek 12.
  • 2013-10-14 08:30:43
  • *.cdma.centertel.pl

  @ elin
  Osobiście nic nie mam do osób które zwracają się do mnie po imieniu .... Nawet więcej , sam chętnie bym usunął 12 z nicku , ale niestety, nie ma takiej możliwości bo sam nick >Grzesiek < jest już zajęty .
  Więc dla mnie nie będzie problemu jeśli będziesz się do zwracać tylko po imieniu , nie ważne czy pod starym , czy też pod tym bardziej "świeżym" newsem :)

  Również , przyjemnością dla mnie , było by, poznać Twoje prawdziwe imię :) Ale oczywiście , to już zależy od Ciebie ...... Więc jeśli założysz konto z prawdziwym imieniem i się zalogujesz pod tym newsem , to będzie mi miło Cię poznać z imienia :)

  Oczywiście ze dam znać ...... I tak pisząc pół żartem , to Ci się dziwię ze jeszcze nie masz mnie dosyć , po tym co pisałem i czy podświadomie nie czekasz aż w końcu wyniosę się tego portalu ....:D

  Co do rozmów z sympatyczną kolegą , to doskonale zdaję sprawę że nie jestem bez winy jak również że potrafię być nieprzyjemny . Wręcz czasami sam sobie się dziwię że jestem taki upierdliwy ..... i czasami specjalnie prowokuję ......
  Ale , nie ma co się więcej tłumaczyć :) Chyba już taki będę na tym portalu do końca ......:))

  Co do Fina , to nawet jeśli przeginam , to jednak w zdecydowanej większości to co o nim piszę jest moją opinią co do jego samej jazdy i nie tylko ........
  Ale to już temat na inny news :)

  PS Chyba jesteś zbyt wyrazistą osobistością na tym portalu .... aby Cię pakować do sekty @ viggena ........ Także nawet przez myśl mi to nie przeszło :)

 • 125. elin
  • 2013-10-14 17:49:27
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek
  I dobrze, że nie możesz usunąć z nicku 12. ( z kropką na końcu ;-) ), bo dzięki temu łatwo Ciebie rozpoznać wśród innych Grześków na tym forum. Więc - już nic nie zmieniaj :-).

  Z zasady trzymam się nicków, jednak jeśli nie masz nic przeciwko, to pewnie zdarzy mi czasem ( ale rzadko ) zwrócić do Ciebie po imieniu, ale ogólnie ... NICK ... ;-).

  Sama na razie nie planuję zmian i logowania z prawdziwym imieniem. Więc proszę, abyś trzymał się @ elin. Chociaż tylko tak dla Twojej prywatnej, nie na forum wiadomości, to - Anka.

  Również pół żartem ... już się przyzwyczaiłam do Twojego charakterku anty- fana Kimiego ;-)).
  Chociaż przyznaję, czasem miałabym ochotę Cię solidnie kopnąć w tylną część ciała ... ;-)) za to co piszesz o Finie ...

  PS : No myślę ... ;-))

  Pozdrawiam :-)

 • 126. Grzesiek 12.
  • 2013-10-14 19:00:20
  • *.162.241.178

  @ Anka
  Tylko nie zapominaj o kropce na końcu ........ :))) ech

  Pomyśleć ....... , niemal dwadzieścia lat miałem Ankę pod jednym dachem . Też się ciągle kłóciliśmy , ba ...... nawet czasami dochodziło do rękoczynów :))
  A teraz co roku ..., około 26 lipca w niedzielę oblewamy imieniny siostrzyczki . Także skoro już znam Twoje imię to masz jak w banku, ze od teraz w lipcu , zawsze jednego strzelę że Twoje zdrowie :)
  Oczywiście , że nie zamierzam paplać jak masz na imię i poza tym newsem zawsze będę zwracać się do Ciebie zgodnie z Twoim nickiem . Chociaż jestem zdania , że zawsze bardziej po ludzku jest się zwracać do kogoś , nawet w necie , po imieniu .
  Chociaż z drugiej strony ... , nick @ elin na tym portalu ma już swoją renomę :)

  Wiem wiem ....... hehe . Nie wiedziałem tylko że jesteś taka agresywna :) Tak czy inaczej , ciesz się tym że na razie Fina sobie odpuściłem . Bo od marca znowu będzie gorąco :))

  Pozdrówki

 • 127. elin
  • 2013-10-14 21:31:16
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek
  No ładnie ... rękoczyny do siostry ... i kto tutaj jest agresywny ;-)).

  Dzięki za pamięć o moich imieninach :-). I jeśli już o tym mowa ... to poproszę o datę Twoich, bo skoro Ty planujesz uczcić moje, to ja powinnam Twoje ... ;-). A z tego co wiem, jest kilka dat imienin Grześka. Sama znam dwóch - jeden świętuje w lutym, drugi w listopadzie.

  Nick @ Grzesiek 12. przecież też ma już swoją renomę :-). I dla jasność, piszę to całkiem serio.

  Mogę się z Tobą założyć ... ;-)), że nie wytrzymasz do marca, aby czegoś o Kimim nie napisać ... ;-)).
  Zresztą znając Nas, to i w innych tematych ... też się posprzeczamy ... ;-)).

  Pozdrówki :-)

 • 128. Grzesiek 12.
  • 2013-10-14 22:15:07
  • *.162.241.178

  @ Anka
  Nie tylko dochodziło do rękoczynów .... Raz dostała kamieniem ( nie wiem jakim cudem , ale nawet trafiłem : ) Na szczęście małym , bo akurat tylko taki był pod ręką :))) Jest dwa lata starsza ........ i akurat wtedy jeszcze szybciej ode mnie biegała :))

  A skoro piszesz o pamięci odnośnie Twoich imienin , to zajrzyj pod tego newsa 26 lipca .....

  Ja swoje obchodzę 12 marca . No i jeśli już będziesz znosić toast za moje zdrowie , to zrób to dobrze i koniecznie wypij do dna ...... :))) A odnośnie 12 w moim nicku , to również dlatego że urodziny obchodzę w grudniu ...

  Być może kiedyś mój nick miał jakoś tam renomę . Ale potrafię logicznie myśleć i analizować pewne sprawy , dlatego wiem że teraz ona jest już w lesie ..... :P

  Zakład przyjęty :) Od tego momentu , aż do rozpoczęcia sezonu nie wymienię z imienia i z nazwiska naszego "ulubionego" kierowcy . No chyba że się jeszcze wycofasz ?

  Chociaż oczywiście , nie odpuszczę żadnej innej okazji aby się z Tobą pokłócić :)) To przecież jest jasne jak słońce w lipcu ... )))

  Trzymaj się :)

 • 129. elin
  • 2013-10-15 00:05:32
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek
  Rękoczyny, kamienie ... Niezłe z Ciebie " Ziółko " ;-)).
  Dobrze, że nigdy nie sprzeczaliśmy się " na żywo " o Raikkonena, bo chyba byłaby prawdziwa masakra ... ;-)).

  OK postaram się pamiętać o tym newsie 26 lipca ... A jeśli zapomnę ..., to mi przypomnij albo pisz pod " nowszym ". Jestem za pisaniem nicków, ale w sumie - imię, jak imię ... ;-), żadna sensacja ...

  Wybrałam " stary " news, bo tutaj można spokojnie pogadać. A pod nowszymi ... sam wiesz ... Kiedyś taką rozmowę moglibyśmy na tym forum prowadzić bez problemów i nikt by się nie doczepił ... Ale teraz ... zaraz byłoby ... ble, ble ... nie robić śmietnika, spadać na prive ... itp.

  12 marca - zapamiętam :-). Przy okazji, jak będziemy pisać pod jakimś newsem, daj znać którego grudnia te urodziny ... Ja mam 3 lipca ... - jak Vettel ;-)).

  Ja bym raczej powiedziała tak - Twój nick cały czas ma renomę, tylko zależy w jakim temacie i dla których osób. Ale Ci co znają Ciebie tutaj od lat, żadnych wątpliwości nie mają.

  Zakład przyjęty ;-).
  Chociaż bardzo sprytnie napisałeś, zaznaczając - z imienia i nazwiska, które bardzo łatwo ominąć, a i tak napisać w taki sposób, aby nie było żadnych wątpliwości o kim mowa ... Ale cóż, mam nadzieję na kolejną wygraną do statystyk ;-).

  Licz na wzajemność w tych kłótniach ;-)). To przecież równie pewne, jak wiosna w marcu ... przynajmniej ta kalendarzowa ;-)).

  PS : Nawet się nie spodziewałam, że tak fajnie będzie się z Tobą pisało w temacie - nie na temat F1 ... :-)

  Również się trzymaj :-)

 • 130. Grzesiek 12.
  • 2013-10-15 18:23:27
  • *.cdma.centertel.pl

  @ Anka
  Jakbym miał pięć lat , a Ty byś była gdzieś pod ręką i się wykłócała jak w temacie Fina ........ , to na bank rzuciłbym kamieniem :)))

  Myślę , nawet jestem pewien że nie zapomnisz . Więc nich zostanie tak jak wcześniej ustaliliśmy :) No chyba że przeniesiemy rozmowę pod inny news ..... hehehe Tym razem to ja wybiorę , tak abyś się trochę pogłówkowała ....:)))

  No niestety coraz więcej warchołów , którzy robią zadymę pojawiło się na portalu . Więc czasami fajnie jest tak porozmawiać w spokoju . Tym razem pełna zgoda :)
  Tak czy inaczej , trzeba jakoś temu stawić czoła i najlepiej się tym nie przejmować i robić swoje :)

  No niestety , nie wtedy gdy Kubica . Strasznie się spieszyłem na ten świat , dlatego urodziny mam dwa dni przed Robertem :P

  Co do zakładu . Dla mnie jasne jest ze jakakolwiek krytyka Fina z mojej strony będzie oznaczać przegraną .
  Ale z drugiej strony , w temacie zawartego już zakładu ciężko będzie aby go nie zahaczyć ....... . Podobnie gdy ktoś będzie natarczywy jak fantasta ...... , to chyba gdy napiszę np. że w temacie Fina na razie się nie wypowiadam . To myślę że zdanie w tym stylu nie będzie oznaczało przegranej ..... ?

  PS A ja zawsze wiedziałem że można z Tobą fajnie porozmawiać :)
  Tak czy inaczej ..... czas już założyć tą gorszą maską i wracać do rzeczywistości :D

  A więc do 26 lipca pod tym newsem :)

 • 131. elin
  • 2014-03-12 07:21:17
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Drogi Kolego Grześku !!!!

  Z okazji Twoich Imienin :
  Wszystkiego Najlepszego
  Dużo Zdrowia, Szczęścia i Radości,
  Tylko Zadowolenia w życiu Rodzinnym i Zawodowym,
  realizacji Wszystkich planów i
  spełniania Wszystkich marzeń,

  oraz mega wygranej w totka ;-)

  Tego - życzę Tobie Ja
  Anka :-)

  PS:
  I żebyś na koniec sezonu F1 2014, przekonał się, że Raikkonen to lepszy kierowca od Alonso ... ;-)))))).

 • 132. Grzesiek 12.
  • 2014-03-12 18:13:32
  • *.162.248.192

  @ Droga Koleżanko Anno !!!

  Tak się nie robi ... , to ja miałem pierwszy złożyć Ci życzenia , a nie na odwrót :))

  Tak czy inaczej , Wielkie dzięki za pamięć :)))

  PS:
  Szybciej chyba wygram w totka niż się przekonam , że Raikkonen to lepszy kierowca od Alonso ...... :)))))
  Bo ...... nawet jak Fin dołoży Hiszpanowi , to przecież wszystko można zwalić , na inne nie sprzyjające okoliczności :)))

  Pozdrówki :)

 • 133. elin
  • 2014-03-13 00:18:43
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  Robi się robi ... ;-)).
  Toast za Twoje zdrowie, też wzniosłam jako pierwsza ... ;-)).

  A pamiętać o Koledze, który... tak skutecznie podnosi ciśnienie .... - OBOWIĄZKOWO ... ;-)))).

  PS:
  No nie wiem ... czy szybciej ... Zależy kto Ci będzie pomagał wybrać numery w totka ... ;-))).
  I bez kombinowania z jakimiś sprzyjającymi okolicznościami ...
  Jeśli dołoży ... znaczy, że Kimi jest lepszy ;-).
  A jeśli przegra ... znaczy, że Ferrari faworyzowało Alonso ... - oczywista oczywistość ;-)))).

  Pozdrówki :-)

 • 134. Grzesiek 12.
  • 2014-03-13 18:12:34
  • *.cdma.centertel.pl

  @ Anka

  Mam nadzieję że było z umiarem i że dzisiaj głowa Ci nie boli :)))

  PS
  Akurat nie brałem pod uwagę Twojej pomocy w typach na totka :))) Raz mi wystarczy - do dzisiaj nie mogę uwierzyć - żadnej trafionej ...... :))) Mam nadzieję , ze tylko w hazardzie Ci nie wychodzi .... ( oczywiście nie oczekuje odpowiedzi ) :P

  ..... :)))
  Tak czy inaczej .... jedno jest pewne - będzie ostro w tym sezonie :)))

  Pozdro :)

 • 135. elin
  • 2014-03-14 00:22:55
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  Kolego, to Ty miałeś swoje święto ..., więc jeśli chodzi o ból głowy ..., to chyba prędzej miałeś go Ty ... ;-))).

  PS:
  Tylko w hazardzie ;-).
  Zresztą nie wiem, czy nie wychodzi ... Dopiero raz typowałam ( i nie trafiłam ), a Ty już takie zniechęcenie ... ;-))). Nieładnie tak " podcinać mi skrzydła " Kolego ... ;-))).
  Licz na rewanż ( i skuteczne podnoszenie ciśnienia ;-P ) w temacie Raikkonen - Alonso ... ;-))), bo również myślę, że będzie ostro w sezonie ... ;-)).

  Pozdro :-)

 • 136. Grzesiek 12.
  • 2014-03-14 09:12:10
  • *.cdma.centertel.pl

  @ Anka
  Ale mam nadzieję Droga Aniu , że po wzniesieniu toastu , wypiłaś do dna ? :)))

  A ja ...... no cóż , swoje imieniny oblewałem na zapusty ... Więc z moją głową obecnie wszystko w porządku :)))

  Co do mego zniechęcenia ..... , to jak mówią dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi .... :))) Dlatego też sam będę obstawiać w totka , przynajmniej pojedyncze liczby trafiam :)))

  A co do naszego ulubionego duetu kierowców , to już treningach Alonso pokazał czego możemy się spodziewać .... Gdyż różnica 0.7 s przewagi na korzyść Hiszpana , myślę że to jest to naturalna różnica w szybkości obydwu kierowców :P
  sorki , ale na koniec musiałem Ci podnieść ciśnienie ..... już ja tak mam :)))

  Pozdrówki :)

 • 137. elin
  • 2014-03-14 23:13:14
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  Drogi Grzesiu, Ty już się tak o ten toast nie dopytuj ... Był i już ;-)).
  A z głową u mnie też w porządku ... ;-))).

  No dobrze, obstawiaj sam ... ;-))). Ale jak kiedyś wygram w totka ( ... jeśli w ogóle zacznę grać ... ;-P ), to żebyś później nie żałował, że nie chciałeś słuchać moich rad ... ;-))) i wchodzić dwa razy do tej samej rzeki ... ;-))).

  Spoko, przecież znam Twój ... charakterek ;-))). Ale moje ciśnienie jeszcze nie zostało podniesione ... ;-).
  Raz - to były tylko treningi, ALO i RAI mieli inny program.
  Dwa - Kimi jeszcze nie jest zadowolony z bolidu.
  Trzy - jeszcze za wcześnie oceniać szybkość tych obu kierowców.

  Pozdrówki :-)

 • 138. Grzesiek 12.
  • 2014-07-03 06:47:17
  • *.162.251.200

  Krótko , bo nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń :)

  Więc , wszystkiego najlepszego "Staruszko" z okazji urodzin
  100 lat i lepszej jazdy Fina w kolejnych wyścigach

  życzy Grzesiek i obiecuje wieczorem strzelić kieliszeczka za Twoje zdrowie :))

 • 139. elin
  • 2014-07-03 17:23:52
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Grzesiek
  Nie spodziewałam się życzeń na urodziny, więc tym bardziej Wielkie Dzięki za pamięć i życzenia :-)
  Naprawdę Bardzo mi miło, że pamiętałeś.
  Chociaż ... za tą " Staruszkę " ( nawet pisaną żartem ) , to powinieneś oberwać ;-)).
  I nie przesadź wieczorem z tym kieliszeczkiem ;-)), ale obowiązkowo za moje zdrowie ... i lepszą jazdę Fina - proszę wypić ;-).
  Jeszcze raz DZIĘKI :-)

  A tak przy okazji - co się dzieje, że tak rzadko piszesz teraz na forum ?

 • 140. Grzesiek 12.
  • 2014-07-04 06:44:07
  • *.cdma.centertel.pl

  Anka
  O urodzinach koleżanki z netu , nigdy nie zapomnę :)
  Za staruszką sorki . Nie było to złośliwe , tylko miało pokazać upływający czas .....

  Z kieliszeczkiem było z umiarem , chociaż jak zauważyłaś , nie byłem już w stanie nic napisać , dlatego dzisiaj się odzywam :)))
  A to że rzadko tutaj ostatnio piszę , to przecież nic nowego . Przyjdzie taki czas że nadrobię :)))

  Pozdrówki :)

 • 141. elin
  • 2014-07-04 18:07:52
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To trzymam za słowo, że nigdy nie zapomnisz :-).
  Przecież wiem, że ze staruszką, to nie było złośliwe, ... ale musiałam się ( jak zawsze między Nami ) do czegoś doczepić ... ;-))). I jaki upływający czas ... ? - u kobiet nie ma czegoś takiego ;-P.

  To ciekawe jakiej wielkości był ten kieliszeczek, że nie byłeś w stanie się wczoraj odezwać ... ;-)))
  Oczywiście żartuję - wiem, że jesteś w porządku i jak z umiarem, to z umiarem ;-).

  Nie wiem, czy nic nowego ... Po prostu się zastanawiałam, czy coś się nie dzieje, bo zawsze pisałeś częściej, niż w ostatnim czasie ... Ale jak obiecujesz nadrobić, to dobrze.

  Pozdrówki :-)

 • 142. Grzesiek 12.
  • 2014-07-26 07:03:41
  • *.cdma.centertel.pl

  @ Anka

  Wszystkiego Najlepszego z Okazji Imienin
  Szczęścia Zdrówka i Spełnienia Marzeń


  życzy Grzesiek

 • 143. elin
  • 2014-07-26 16:31:08
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  Bardzo Ci Dziękuję i życzę udanego ( chociaż bez przesady ;-) ) świętowania imienin siostry.

 • 144. Grzesiek 12.
  • 2014-07-26 18:25:55
  • *.cdma.centertel.pl

  Dzięki Koleżanko .
  Na pewno " świętowanie będzie udane " . Tym bardziej że w tym będę świętował imieniny dwóch Anek ....

  Pozdrówki

 • 145. elin
  • 2014-07-26 21:48:35
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  W taki razie, jeszcze raz DZIĘKI :-)
  Ja już jestem po swoim świętowaniu, bo musiało być kilka dni wcześniej ... Ale Ty Kolego baw się dobrze ... Tylko bez bólu głowy na drugi dzień ;-))

  Pozdrówki :-)

 • 146. elin
  • 2014-12-05 00:23:16
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Drogi Kolego Grześku !

  Jest już po północy, czyli mamy 05.12. - więc o ile nic nie pokręciłam ( mam nadzieję ) ;-), to dzisiaj są Twoje Urodziny ... :-)

  Dlatego ode mnie - Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia i Szczęścia,
  Niech się spełni Wszystko co tylko sobie wymarzysz
  oraz
  Niech to, co Najlepsze w życiu ciągle jeszcze będzie przed Tobą

  życzy Anka

  PS:
  ... i zebyśmy się na forum ( znowu ) nie pokłócili na serio ..., bo coś mi się wydaje, że ostatnio trochę za bardzo zaczynamy sobie podnosić ciśnienie podczas sprzeczek ...

 • 147. Grzesiek 12.
  • 2014-12-05 10:24:52
  • *.162.240.7

  @ Anka

  Niestety nic nie pomyliłaś , następny roczek minął a zdaje się że niedawno się zaczął .... :)

  Tak czy inaczej , wielkie dzięki Koleżanko za pamięć i życzenia :)

  PS
  Fakt , ostatnio bywa coraz bardziej ostro ... Więc może to i dobrze że Alonso odchodzi z Ferrari .... Dlatego też myślę że w następnym sezonie powinno być lepiej i że ciśnienie podczas sprzeczek nie osiągnie szczytów jak w tym roku ....:))

  Pozdrówki :)

 • 148. elin
  • 2014-12-05 18:28:13
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Grzesiek

  Też mam wrażenie, że czas zdecydowanie zbyt szybko mija ..., niestety nie da się na to nic poradzić ... Ale " Staruszku " ;-) ... pamiętaj, że to kobiety znacznie bardziej przeżywają tego typu daty ... ;-)) ..., a w przypadku mężczyzn, ten dodatkowy roczek, aż tak się nie liczy ... ;-).

  Kolego - o Tobie, to obowiązkowo pamiętam ;-).

  PS:
  Przynajmniej raz w tym temacie mamy podobne zdanie ;-)), bo uważam tak samo ...

  A przy okazji - jeśli będzie między Nami zbyt ostro, to chyba najlepiej to wyjaśnić poza forum, więc jak coś, to mail do mnie - [email protected]

  Pozdrówki :-)

 • 149. elin
  • 2015-03-12 00:28:08
  • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @ Drogi Kolego Grześku :-)

  Mam nadzieję, że jeszcze tutaj zajrzysz ...

  Wszystkiego Najlepszego z okazji Twoich Imienin :
  Zdrowia, Szczęścia i Spełnienia Wszystkich Marzeń

  życzę Ja
  Anka

  PS:
  Szkoda, że już tutaj na forum nie widzę Twoich wpisów ...

  Pozdrawiam :-)

 • 150. Grzesiek 12.
  • 2022-07-26 07:22:06
  • *.

  Cześć Anka

  Mam nadzieję że też kiedyś zajrzysz...

  Na początek dzięki za wcześniejsze
  zyczenia, bo jakoś że względu na dłuższy urlop, nie wchodziłem pod tą stronkę.

  Z okazji imienin dużo szczęścia i przede wszystkim zdrówka w tych niespokojnych czasach życzy Grzesiek

  Pozdrowki :)


Skomentuj artykuł

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

Zarejestruj się już teraz

Ogólnopolski serwis poświęcony Formule 1 - Dziel Pasję
© 2004 - 2024 GPmedia | Polityka prywatności
Kopiowanie treści bez zgody autorów zabronione.

Created by nGroup logo with ICP logo