• 1. Grapuś
    • 2010-03-11 20:19:19
    • Blokada
    • *.chello.pl

Wszyscy na początku zakładają że plan minimum to ukończenie wyścigu a Massa powinien walczyć o podium.

• 2. re-reikorp
    • 2010-03-11 20:25:42
    • *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś się kolesiowi priorytety pokiełbasiły;)

• *.kielce.vectranet.pl

Dobrze mówi, przecież żeby myśleć o podium to trzeba najpierw ukończyć wyścig:)
    Wszyscy trochę się usprawiedliwiają, Massa również bo lepiej jest byc pozytywnie zaskoczonym niż rozczarowanym. Miejsc na podium jest tylko trzy, wszyscy faworyci się nie zmieszczą...

• 5. macwrc
    • 2010-03-11 20:39:18

Ja się boje tylko jednego. Robert w każdym wyścigu rozpoczynającym sezon miał jakieś przygody. Jak nie Nakajima to Vettel albo jakaś awaria. Oby tym razem bylo dobrze i na mecie były pierwsze punkty

• 6. Konik_mekr
    • 2010-03-11 20:39:39
    • *.gorzow.mm.pl

A ja oglądałem jakiś czas temu powtórkę GP Australii z 2009 roku i wiem pamiętam komentarz M. Sokoła na widok bolidu Ferrari stojącego na poboczu "to jest zupełnie niepotrzebny obrazek" - czy jakoś tak, grunt, ze Ferrari wtedy nie dośc, ze jechało przeciętnie, to jeszcze nie dojechało w ogóle do mety. O to chodzi Massie w tym momencie.

• 7. lechu55
    • 2010-03-11 20:44:25
    • *.181.129.250

6. dokładnie. W ostatnich sezonach pierwsze GP w ogole Ferrari nie wychodzilo. Mowa o 2 ostatnich sezonach oczywisce, zeby nie bylo:)

• 8. marekk01
    • 2010-03-11 21:06:48
    • *.chojnet.pl

Święte słowa. Każdy fan F1 obstawia miejsca poszczególnych zespołow i kierowców, a przecież najpierw trzeba ukończyć wyścig. Niestety więcej ekip w tym sezonie i niedoświadczonych kierowców spowoduje zwiększenie ryzyka kolizji, a na starcie może być naprawdę gorąco, szczególnie w środku stawki. Zapowiadają się naprawdę spore emocje. Byle do jutra:))

• 2010-03-11 21:18:30

nie wiem jak myślicie ale ja mam nadzieję że żaden z niemieckich ani brytyjskich kierowców nie będzie mistrzem świata w tym roku

• Blokada

Hmmm. Mysle że Alonso wywalczy to mistrzostwo. Alonso w 2006 roku dysponował bolidem gorszym niż Ferrari a jednak obronił tytuł. Hamilton zawsze miał najlepszy bolid w 2009, Button też a MSC nie wiem czy musiał ostro walczyc gorszym bolidem o jakiś swój tytuł no ale przegrał jak już wspomniałem z Alonso

• *.korbank.pl

A ja myślę, że już na końcu pierwszej prostej polecą wióry..

• 15. fullbzikaaa
    • 2010-03-11 21:45:38

Możliwe, że ukończy wyścig jako pierwszy. Życzę Felipe danego sezonu. Może niezawsze radzi sobie na wodzie, ale kierowcą wielkim jest.

• 16. michalde
    • 2010-03-11 21:54:29

Felipe pewnie ukończy wyścig w punktach, nawet w piewrszej piatce, ale nie sądze żeby wygrał wyścig. musi przede wszystkim jechać bardzo ostrożnie i jak sam powiedział z motywacją, jesli te warunki spełni będzie miał dobry sezon

• 17. Renault R30 F1
    • 2010-03-11 22:09:49
    • *.centertel.pl

felipe zachowujesz się jak byś miał jezdzić virgin rancing bo to jest ich cel waszym celem jest mistrzostwo no ale wyścigi trzeba kończyć fakt ale jest skromny ten felipe:)

• 18. Ravfaaaaa
    • 2010-03-11 22:11:18
    • *.218.146.194.generacja.pl

Massa ma - jak widać - takie same priorytety jak debiutanci ;)

Zauważyliście, że od sezonu 2006 kierowca, który wygra pierwszy wyścig zostaje na koniec mistrzem świata?