Pojawiło się pierwsze nagranie z oficjalnego przejazdu po nowo wybudowanym hiszpańskim torze. Takiego zaszczytu dostąpił ambasador tego obiektu, Carlos Sainz.
Tym samym zamknęło to wątek ewentualnych opóźnień w przygotowaniach do wrześniowego debiutu w kalendarzu. Tymczasem takich plotek nie brakowało na przestrzeni ostatnich miesięcy, do których wielokrotnie musieli ustosunkowywać się hiszpańscy działacze. Udostępnione w sobotę nagrania pokazały pełną nitkę całego toru.
Całość została już wyasfaltowana, a organizatorzy skupią się teraz na przygotowaniu całego otoczenia. Z ujawnionych filmów najbardziej charakterystyczny okazał się zakręt La Monumental 24-procentowanym nachyleniem. Sam Madring udostępnił nagranie z przejazdu samego Carlosa Sainza, zaś F1 z okrążeń madrytczyka pokonywanych wspólnie z jej dziennikarzem, Lawrence'em Barretto.
The first full lap of Madring! 🤩
— Formula 1 (@F1) May 16, 2026
Carlos Sainz takes the honour of driving the first laps of the new track in Spain! 🇪🇸#F1 #SpanishGP pic.twitter.com/fDnlKW2b8T
© F1


17.05.2026 07:22
3
2
Musi tak przeklinać przy tym?
17.05.2026 07:55
4
1
@tytus83 Dokładnie, strasznie bluzga 😀
17.05.2026 10:34
3
0
@tytus83 bo on już wie że tam będzie procesja :)
17.05.2026 12:26
1
0
@ryan27 Nieważne, to jego dziecko, ten cały tor. Będzie robił dobrą minę do złej gry, bo przecież nie może powiedzieć, że kiszka z tego wyszła. Zresztą czy może być tam gorzej niż w Monako?
17.05.2026 12:34 zmodyfikowany
0
2
@tytus83 Ale to są przekleństwa szczęścia, nie widzisz jak się przy tym uśmiecha? :DBtw. Max wykończył swojego Merca na Ringu, Panie Verstappen endurance to nie Formuła półtorej godziny i do domu. Ścinał wszystkie krawężniki jakie były to czego się spodziewał, nie jeździ się na okrągło okrążeń kwalifikacyjnych w 24 godzinnym wyścigu lol.
19.05.2026 12:38
1
0
@Markok ale z ciebie kompleskiarz, że nawet tutaj, nie na temat musisz szerzyć te kłamstwa i dezinformacje ;)
21.05.2026 23:29
0
1
@TZ4Z Zabawne że ty masz jeden kciuk w górę a ja dwa w dół, na logikę powinniśmy mieć tyle samo, czyli masz drugie konto żeby szerzyć holenderską propagandę. To się nazywa mieć kompleksy level CZTERY KA TYSIONC GIGA.
22.05.2026 10:05
0
@Markok niestety dla ciebie, mam tutaj tylko jedno konto. To nie działa tak prostolinijnie, jak ty, ludzie tak nie działają głównie, często tutaj dają więcej łapek w dół niż w górę ostatnio. Ty szerzysz jedynie anty-Maxową propagandę, nawet jeśli jest nie na temat artykuł. To się nazywa mieć kompleksy sto na tysiąc giga ;)
17.05.2026 12:34 zmodyfikowany
0
2
@tytus83 Ale to są przekleństwa szczęścia, nie widzisz jak się przy tym uśmiecha? :DBtw. Max wykończył swojego Merca na Ringu, Panie Verstappen endurance to nie Formuła półtorej godziny i do domu. Ścinał wszystkie krawężniki jakie były to czego się spodziewał, nie jeździ się na okrągło okrążeń kwalifikacyjnych w 24 godzinnym wyścigu lol.
19.05.2026 12:38
1
0
@Markok ale z ciebie kompleskiarz, że nawet tutaj, nie na temat musisz szerzyć te kłamstwa i dezinformacje ;)
21.05.2026 23:29
0
1
@TZ4Z Zabawne że ty masz jeden kciuk w górę a ja dwa w dół, na logikę powinniśmy mieć tyle samo, czyli masz drugie konto żeby szerzyć holenderską propagandę. To się nazywa mieć kompleksy level CZTERY KA TYSIONC GIGA.
22.05.2026 10:05
0
@Markok niestety dla ciebie, mam tutaj tylko jedno konto. To nie działa tak prostolinijnie, jak ty, ludzie tak nie działają głównie, często tutaj dają więcej łapek w dół niż w górę ostatnio. Ty szerzysz jedynie anty-Maxową propagandę, nawet jeśli jest nie na temat artykuł. To się nazywa mieć kompleksy sto na tysiąc giga ;)
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się