WIADOMOŚCI

F1 TV jednak nie będzie dostępna w Polsce
F1 TV jednak nie będzie dostępna w Polsce
Koncern Liberty Media potwierdził już, że startuje z nową platformą streamingową F1. Polska niestety zniknęła z listy krajów, w których dostępna będzie usługa F1 TV PRO.
baner_rbr_v3.jpg
W lutym Formuła 1 ogłosiła stworzenie nowej usługi, która zakładać ma streamingowanie wszystkich sesji wyścigów Formuły 1 a także wyścigów wspierających weekend królowej sportów motorowych.

Chwilę potem okazało się, że mimo iż na terenie Polski wyłączność do transmisji wyścigów F1 ma stacja Eleven Sports, nowa usługa Liberty Media również ma być dostępna dla fanów.

Szczęście kibiców nie trwało jednak zbyt długo. Okazuje się, że tak nie będzie, gdyż Polska zniknęła z listy krajów, w których w najbliższym czasie będzie można skorzystać z oficjalnej telewizji Formuły 1.

Polskim fanom pozostanie jedynie możliwość cieszenia się z tańszej wersji serwisu pod nazwą F1 Access, który jest podobny do tego co obecnie oferuje Formuła 1 swoim fanom, czyli dostępu do Live Timingu, komentarza radiowego oraz danych z systemu GPS. W nowej wersji ma być ona również wzbogacona o archiwalne materiały wideo.

Eleven Sports posiada wyłączność na transmisje F1 w Polsce na lata 2018 i 2019. Przy okazji wszystkim fanom chcielibyśmy potwierdzić iż w tym roku przed każdym weekendem wyścigowym także będziemy rozdawali kody do Eleven Sports. Szczegóły wkrótce.

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

12 KOMENTARZY
avatar
Lotus_Fan

12.03.2018 17:29

0

Monopol zabija


avatar
XandrasPL

12.03.2018 18:02

0

posłuchałbym intra z Polsatu i Borowczyka a na wywiady wracał na eleven


avatar
bmwsauber1

12.03.2018 21:42

0

Skurw....stwo :((((


avatar
bmwsauber1

12.03.2018 21:43

0

Pewnie w Bangladeszu będzie dostepne nie u nas...


avatar
MarTum

12.03.2018 22:34

0

Cholera Eleven jeszcze w 2019. Może na 2020 Polsat kupi F1 ( bo Kubica będzie jeździł ) i znowu Borowczyk zacznie czarować w swoim stylu. Kubica za kółkiem i Borowczyk na mikrofonie - tęsknięęęęęę


avatar
elin

12.03.2018 22:44

0

@ 5. MarTum Żeby było idealnie ( i jak za starych dobrych czasów ), to bym jeszcze dodała - a w studio Włodzimierz Ziętarski i tata Artur Kubica :-).


avatar
Vendeur

13.03.2018 00:01

0

Po pierwsze Polsat nie kupi, bo jest stacją prymitywną, która serwuje głównie rozrywkę dla prostych ludzi. Po drugie, Eleven im na to nie pozwoli, wiedzą, że jest to dobry biznes i umieją na tym zarobić. Szmatławy Polsat stracił swoją szansę i bardzo dobrze. Dywagacje na temat komentatorów w związku z powyższym są absolutnie bezcelowe :).


avatar
Janusz f1

14.03.2018 17:19

0

Cholercia szkoda bo by się przydało gdy na czas wyścigu nie ma mnię w domu, a jestem tam gdzie nie ma Eleven. Na GP Brytanii to sie już u mnię stało tradycją...


avatar
michalde

14.03.2018 21:15

0

Za pewne Formuła nie będzie transmitowana w naszym kraju, bo mało kto będzie ją chciał oglądać, zwłaszcza, że Polaka jeszcze w niej jeździć nie będzie. Gdyby jednak się stało, żeby z powrotem zagościła na naszych kanałach to należy pomyśleć o zmianie kadry komentatorskiej. Ekspert ma być do bólu rozeznany, a takimi są Czarek Gutowski i Mikołaj Sokół. Jeżeli mogę rzucić komplement w stronę Admina, to już teraz informuję Cię Przemku, że Ty także do tej pracy się nadajesz!


avatar
Arth

16.03.2018 03:00

0

Ehhh szkoda - czyli kolejny sezon na streamach skysports będzie trzeba śmigać


avatar
docent

17.03.2018 00:00

0

no i RTL na astrze też chyba będzie nadawał....


avatar
DJ SEBQ

17.03.2018 13:16

0

Wole SkySports niż Eleven ;)


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu