WIADOMOŚCI

Pirelli opublikowało dobór mieszanek opon na GP Belgii
Pirelli opublikowało dobór mieszanek opon na GP Belgii
No to jeszcze przed przerwą wakacyjną firma Pirelli zdecydowała się opublikować informację o tym na jakie mieszanki opon zdecydowały się poszczególne zespoły przed GP Belgii na torze Spa-Francorchamps.
baner_rbr_v3.jpg
Na wymagający, szybki obiekt najbardziej agresywną strategię wybrał niemający nic do stracenia zespół McLarena oraz próbująca nawiązać walkę z czołówką ekipa Red Bulla. Wszyscy ich kierowcy będą mieli dostępnych w ten weekend aż 9 zestawów najbardziej miękkich opon z tegorocznego zakresu P Zero- oznaczonych kolorem purpurowym, ultra-miękkich mieszanek.

Przypominamy, że każdy zespół łącznie ma do dyspozycji na cały weekend wyścigowy 13 zestawów gładkich opon z czego 10 wybiera samodzielnie.

Zespół Ferrari dla swoich kierowców wybrał 7 kompletów ultra-miękkich opon i po trzy miękkich oraz super-miękkich.

Jego główny rywal w mistrzostwach zdecydował się na nieco bardziej konserwatywny wybór. Kierowcy Mercedesa za trzy tygodnie w Belgii otrzymają sześć zestawów purpurowych opon. Hamilton będzie miał za to cztery zestawy miękkich, a Bottas 4 zestawy super-miękkich gum.

Dobór opon Pirelli na GP Belgii 2017

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

6 KOMENTARZY
avatar
Fanvettel

03.08.2017 18:02

0

Ciekawe czy Massa pojedzie. Pewnie tak ale wolałbym jeszcze raz zobaczyc Di Reste zastępującego Masse.


avatar
champ21

03.08.2017 20:08

0

Ja wolałbym zobaczyć Di Restę za Strolla ;P


avatar
waterball

04.08.2017 21:48

0

A ja wolałbym żeby Williams jakoś jechał a nie walczył z Sauberem, obojętnie przez kogo prowadzony.


avatar
MarTum

06.08.2017 00:11

0

Ja bym wolał KUB zamiast PAL.


avatar
BlahBlah

06.08.2017 14:13

0

Ja to bym wolał zjeść kotleta.


avatar
bbrbutch

06.08.2017 18:40

0

RedBull i McLaren ostro.Pewnie to nic nie da biorąc pod uwagę charakterystykę toru,no chyba ,że zapowiadane poprawki,zarówno w McL jak i u Byków w obszarze jednostki napędowej i jej podzespołów okażą się prawdą.Co do walki o podium obstawiam Merc vs.Ferrari,z przewagą na tych pierwszych ,ale jak już pokazał nam obecny sezon do końca nic nie wiadomo.


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu