WIADOMOŚCI
DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


28.12.2007 21:12
0
już nie mogę się doczekać Chciałbym już widzieć wszystkie bolidy w akcji
28.12.2007 21:16
0
czy wie ktoś może czy prezentacje będą leciec w jakies telewizji? pozdrawiam.
28.12.2007 21:35
0
Niestety nie wiem, czy będą transmitowane przez telewizję, tudzież ponawiam Twoje pytanie m_falus. Czy jest ktoś może poinformowany? Byłabym bardzo wdzięczna.
28.12.2007 21:43
0
Tak na serio, to nie mam pojęcia, ale znając życie, pewnie na jakimś niemieckim kanale typu RTL. EuroSport nie transmituje F1, TV4 już też nie, a Polsat pewnie będzie pokazywał jakieś posrane seriale, zamiast tak ważnych wydarzeń. Nsport też nie, ale pewnie mało kto go ma(ja nie mam ;( ).
28.12.2007 21:45
0
Aha i jeszcze przypomnę adminom, żeby uaktualnić prezentacje na 2008 rok, gdyż nie ma tam nic o McLarenie.
28.12.2007 22:25
0
Któryś z włoskich kanałów musi transmitować testy Ferrari! Spróbuję się dowiedzieć jutro.
28.12.2007 22:30
0
możliwe że na stronach internetowych teamów będzie można oglądać prezentacje tak mi się wydaje. Na stronie oficjalnej teamu Toyota będzie chyba można na żywo oglądać transmisje z prezentacji bolidu
29.12.2007 10:29
0
Czy ktos wie jakie będą numery startowe na ten sezon dla Zawodników? Pozdrawiam
29.12.2007 12:54
0
1 Kimi Räikkönen 2 Felipe Massa 3 Nick Heidfeld 4 Robert Kubica 5 Fernando Alonso 6 Nelson Piquet Jr 7 Nico Rosberg 8 Kazuki Nakajima 9 David Coulthard 10 Mark Webber 11 Jarno Trulli 12 Timo Glock 14 Sebastian Vettel 15 Sébastien Bourdais 16 Jenson Button 17 Rubens Barrichello 18,19 Super Aguri 20 Adrian Sutil 21 22 Lewis Hamilton 23 Heikki Kovalainen
29.12.2007 13:50
0
fajnie robert 4 zeby to bylo tak jak numerki wrazie awari czy bledu bedzie on na podium miejsca 2 bo nick napewno da dupy i robert bedzie przed nim a moze nawetrobert by wygral :)
29.12.2007 14:33
0
Nie rozumiem Twojej wypowiedzi przesio. ; )
29.12.2007 14:49
0
przesio- a na nasze?:P Jest jak ma być. Ferrari z numerami 1 i 2. Naturalny porządek.Czekam z utęsknieniem na testy i prezentację nowej ,,Czerwonej bogini''.
29.12.2007 16:52
0
przesio! dawno się tak nie uśmiałem :-) w pozytywnym znaczeniu tego słowa :-) - bez urazy :-)
29.12.2007 19:48
0
ja juz czekam na sklad force india...
29.12.2007 20:32
0
Tvey mi kurde może to dlatego, że jednak zawsze od początku oglądania F1 byłem za M Schumacherem to ciągle brak "czerwonego barona" mi doskierwa :P Taka kolej losu...
31.12.2007 22:44
0
wie ktoś kiedy będą najbliższe oficjalne testy?
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się