komentarze
 • 1. devious
  • 2023-11-25 13:10:30
  • *.134.70.206

  "szczerość, przejrzystość, prawdomówność, szacunek do procesów zarządzania, podejmowania decyzji, sprawiedliwość i sportowa równość."

  Typowy polityk, bredzi coś o szczerości, przejrzystości, uczciwości i sportowej równości, przewodząc zespołowi, który osiągnął sukces na wielkim sportowym wałku z silnikami, który potem wielokrotnie naciągał przepisy do granic możliwości a pewnie i je przekraczając, który jak tylko przestało "iść" wygrywanie, to odstawiał cyrki by te przepisy zmienić (co ostatecznie jeszcze bardziej w nich uderzyło i wzmocniło ich największych rywali) itd. itp.

  Przecież cała Formuła 1 to cyrk, w którym liczy się właśnie polityka i naciąganie przepisów - kto kogo "wydyma" przy "zielonym stoliku" FIA albo przy "deskach kreślarskich" (wiem, że już się ich prawie nie stosuje, to figura retoryczna) oraz później broniąc swojego "nielegalnego" bolidu w trakcie interpretacji sędziów... Przecież wszyscy o tym wiemy jak to działa.

  No ale "politycy" jak Toto oczywiście będą zawsze mieli gęby wypchane frazesami dla "durnej gawiedzi". Może niektórzy faktycznie uwierzą :))) To tak jak z Lewisem, dla którego co 2 tygodnie na każdym kolejnym wyścigu publiczność jest "wyjątkową, najlepszą na świecie publicznością" :)))

  Już widzę, jak dział aero Mercedesa odkrywa jakiś cudowny patent, idą z tym do Toto i prawników i wspólnie dochodzą do wniosku, że to da im 1 sekundę przewagi nad rywalami, ale to ewidentna luka w przepisach i na pewno FIA tego zakaże... Ale zajmie to z pół roku, więc będą już daleko przed rywalami w mistrzostwach 2024.
  I wtedy Toto mówi:
  -"Panowie, to nieuczciwe, to naginanie przepisów. My gramy uczciwie! Zgłoszę całą sprawę FIA, niech zmienią przepisy, my z tego nie skorzystamy! Wolę być na 4 miejscu uczciwie, niż wygrać naciągając przepisy" :))))

  Na pewno tak było, potwierdzam - byłem na tym spotkaniu. True story :D

 • 2. MB4ever
  • 2023-11-25 13:19:09
  • *.telpol.net.pl

  devious, przestań

 • 3. From1993
  • 2023-11-25 13:43:16
  • *.icpnet.pl

  Uczciwie i sprawiedliwie było tylko przez 7 lat dominacji MESIA.... Wszystko inne jest niesprawiedliwe...

Skomentuj artykuł

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

Zarejestruj się już teraz

Ogólnopolski serwis poświęcony Formule 1 - Dziel Pasję
© 2004 - 2024 GPmedia | Polityka prywatności
Kopiowanie treści bez zgody autorów zabronione.

Created by nGroup logo with ICP logo