Kolejne komunikaty wypłynęły ze strony zespołów odnośnie zmian treningowych, do jakich dojdzie na torze pod Barceloną. Sprawdzą się na nim Paul Aron oraz Ayumu Iwasa.
W przypadku estońskiego zawodnika istotna informacja odnosi się do tego, że zasiądzie w bolidzie Audi, choć ten pozostaje rezerwowym ekipy Alpine. Ekipa z Hinwil zdecydowała się bowiem na taki sam manewr jak w zeszłym roku i wypożyczyła go na dwie piątkowe sesje.
Oczywiście jest to podyktowane wymogiem oddania czterech treningów młodych kierowców przez każdy zespół. Z tego powodu Aron zastąpi Nico Hulkenberga podczas pierwszych zajęć w Montmelo, natomiast w miejsce Gabriela Bortoleto wskoczy w Spielbergu.
Swój komunikat odnośnie podbarcelońskiej zamiany treningowej wydał też Red Bull. Ayumu Iwasa, który już wielokrotnie wypełniał obowiązkowe zajęcia w rodzinie Byków, zasiądzie za kierownicą samochodu Isacka Hadjara. Oprócz ww. dwójki pod Barceloną szerszej publiczności F1 pokażą się jeszcze: Colton Herta, Luke Browning, Leonardo Fornaroli oraz Frederik Vesti.
© Audi


Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się