DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


06.04.2006 15:10
0
I ja też tak myśle,ze Schumi nie odejdzie tak szybko.Dlaczego by miał?Przeciez jezdzi dobrze.Poza tym jesli nawet przestanie jezdzic,to napewno zajmie się formuła,kto wie,moze jakis team poprowadzi.
06.04.2006 15:13
0
Nie może odejść przecież jest herbem tycxh wyścigów, Schummi musi zostać na bank
06.04.2006 15:19
0
no własnie.Zwazywszy pablomak ze w gazecie "F1 Racing" juz jakis czas temu pisali,ze gdy Schumi przyszedł do Ferarri,to wszystko zaczeło sie układac.Oni tworzą wszyscy zgrany zespól i dobrze wiedzą,ze nie moga od razu wszysc odejsc,bo to ich by zrujnowało.
06.04.2006 17:04
0
Podejrzewam ze schumi chce zdobyc 10 tytułow mistrza swiata i wtedy odejść.
06.04.2006 19:27
0
Dla mnie byloby ciekawie gdyby Schumi nie zakonczyl kariery ale zmienil zespol. Schumacher ale nie w Ferrari na pewno bylby ciekawym widokiem.
06.04.2006 20:09
0
Ja raczej uważam że w ferrari będzie jeżdził do końca swojej kariery.
06.04.2006 23:37
0
dla mnie wyścig bez Michaela to już nie to samo, więc myśle że jezszce w tym sezonie się odrodzi.
06.04.2006 23:39
0
dla mnie wyścig bez Michaela to już nie to samo ,on jeszce pokażę na co go stać.
07.04.2006 11:20
0
Michael pewnie chciałby bardziej wśróbować rekord pole postion. www.robertkubica.blog.onet.pl
07.04.2006 13:58
0
Zgadzam sie z Arturo.Schumi nie odejdzie z tak dobrego zespołu.To tutaj ma szanse na wygranie.
07.04.2006 14:32
0
ma rację alonso, że michael nie odejdzie ztak dobrego zespołu jak ferrali.
08.04.2006 10:00
0
Ferrari jak i sam Michael przeżywają w tym sezonie kolejne porażki, ale zważywszy na zmiany jakie zaszły w silnikach nie należy się temu dziwić przynajmniej chwilowo. Sam Michael jest tak znakomitym kierowcą, że przed zdobyciem kolejnego tytułu, oczywiście w czerwonym bolidzie nie zakończy kariery.
08.04.2006 16:29
0
To bardzo dobry zespół i zapewni mu przyszłość .
08.04.2006 23:45
0
nie wierzę że to wina tylko samochpdu i opon ale za nie długo to się okarze
11.04.2006 17:00
0
moim zdane wga wystki wśgi
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się