WIADOMOŚCI

Pirelli zdradza dobór ogumienia na GP Włoch
Pirelli zdradza dobór ogumienia na GP Włoch
Firma Pirelli poinformowała o tym jakie opony dobrali poszczególni kierowcy na zbliżającą się ostatnią europejską rundę mistrzostw świata F1, Grand Prix Włoch.
baner_rbr_v3.jpg
Jak można się było spodziewać dobór opon na jeden z najszybszych torów w kalendarzu wśród czołowych ekip jest bardzo podobny.

Red Bull zdecydował się na Monzę zabrać o jeden zestaw super-miękkich opon mniej niż kierowcy Ferrari i Mercedesa, którzy we Włoszech będą mieli po 7 zestawów najbardziej miękkiego ogumienia.

Kierowcy Mercedesa podobnie jak we wcześniejszych wyścigach zróżnicowali jednak dobór średniej i miękkiej opony. Nico Rosberg tym razem będzie posiadał dwa zestawy średnich opon i 4 miękkich, podczas gdy Lewis Hamilton jeden średnich i 5 miękkich.

Zespół Gene Haasa ponownie będzie ekipą, która będzie miała w swoim garażu najwięcej najbardziej miękkich opon. Esteban Gutierrez i Romain Grosjean otrzymają po 9 zestawów super-miękkich opon.

Dobór opon Pirelli na GP Włoch 2016

Dobór opon Pirelli na GP Włoch 2016

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

3 KOMENTARZE
avatar
Fanvettel

23.08.2016 22:41

0

Ciekawe czy we Włoszech Ferrari cos pokaze .


avatar
St Devote

23.08.2016 23:18

0

Ferrari pokaże ich główną atrakcję, czyli najdroższego kierowcę w najgorszym bolidzie w stawce.


avatar
Root

24.08.2016 23:47

0

@2 St Devote - a niby jak to, Ferrari ma pokazać Alonso w Manorze?


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu