DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
24.08.2018 08:56
0
Ferrari popełniło błąd już w 2015 r ściągając Vettela zamiast Riccardo. Mieliby już pewnie "półwłoskiego"mistrza, bo po pierwsze , Daniel nie popełnia tak głupich błędów jak Vettel, po drugie,sposób w jaki Riccardo ograł Vettela w RedBullu pokazuje jego klase,po trzecie,fakt iż Raikkonen jeździ tak blisko Vettela a od Alonso w 2014r. wyraźnie odstawał,gdzie z wiekiem forma raczej mu nie rośnie,pokazuje,że Sebastian to oczywiście bardzo dobry kierowca,ale,nie na tyle ile pokazują jego statystyki. Ps. w RedBullu jeździł przez większość czasu z przeciętnym Webberem a w ToroRosso zdażyło mu się czasami przegrywać z Bourdaisem i tak naprawde dopiero Riccardo był jego pierwszym mocnym partnerem zespołowym i pierwszym ,który go pokonał.
Przejdź do wpisu Raikkonen utrzyma posadę, Leclerc przejdzie do Haasa?
24.08.2018 08:41
0
Przełom roku 2008-2009 to był dla RedBulla okres stopniowego wzrost formy,ale nie na tyle wysoki by Alonso porzucił dla nich marzenia o jeżdżeniu dla Ferrari,a szkoda, bo teraz zamiast dwóch ,miałby pewnie siedem tytułów...
Przejdź do wpisu Red Bull twierdzi, że nie oferował Alonso miejsca w swoim zespole