ryniu1992
Ostatnia aktywność
avatar
ryniu1992

06.09.2023 18:57

0

Nie było opcji na P2 i P3, Red Bulle były zbyt szybkie. Przynajmniej dali nam doskonałe ściganie, Lec delikatnie przesadził przy dohamowaniu, więc Sainz to w mniej lub bardziej sportowy sposób wykorzystał. This is racing, a to jest Ferrari we Włoszech :)

avatar
ryniu1992

22.07.2023 21:08

0

Wow, Hamilton pozamawiał, Russel wypada z Q1, a ten pomimo błędu w przedostatnim zakręcie robi PP. Szacun. Dobrze widzieć Lewisa po takiej przerwie na pole.

avatar
ryniu1992

23.02.2023 21:50

0

@8 Taka to już natura człowieka. W większości sekcji komentarzy tak jest, zwłaszcza w Polsce. Wydaje mi się że skrajną opinię jest łatwiej napisać, bo nie trzeba się nad nią zbyt wiele zastanawiać :>

avatar
ryniu1992

23.02.2023 21:31

0

@6 Przecież nie mówiliśmy o jakości dzisiejszego komentarza tylko ogólnie o ekipie która się zebrała. Komentarz o biedakach ... co najmniej nie na miejscu :d Swoją drogą biedak ogarnie sobie streama za free i będzie działał lepiej niż na viaplay :d

avatar
ryniu1992

23.02.2023 18:34

0

Mercedes na torze prezentuje się fenomenalnie, póki co najbardziej mi się podoba. Alfa Romeo też wygląda słodko ale jest zbyt podobna do Ferrari, będą się komentatorzy mylić :) Co do ekipy z Viaplay to śmieszną mieszankę znaleźli :D Ile osób, tyle opinii, moje zdanie jest takie: Aldona Marciniak - oby pozostała na tym samym stanowisku w którym była w Eleven. Jej wywiady są naprawdę dobre, rozumie ten sport i wie o co i jak pytać, nie zmieniajmy tego. Mikołaj Sokół - dziennikarz w starym stylu, bardzo szanuję. Maciej Jermakow - ma pojęcie i potężną zajawkę, robi świetne vlogi, ma trzeźwe spojrzenie na sport. Bartek Budnik & Pokrzywiński - przyznam, bardzo lubię ich podcast i przyznam też, że z takiej ludzkiej strony, bardzo się cieszę iż osiągnęli swój cel. Z tymże dla mnie to są chłopaki z którymi z chęcią bym się spotkał na browarku i poprzeglądał memy z F1, w komentatorce ich nie widzę. Z ciekawości obejrzałem dwa wyścigi w Indy z ich udziałem i ich praca była dość przeciętna. Głosowo mi do tego nie pasowali. Mam nadzieję, że to po prostu przez tremę, albo przez to że zajmowali się "nie swoim" sportem. Trzymam kciuki, zwłaszcza za Pokrzywińskiego, bo Budnik to myślę że sobie poradzi :) Michał Gąsiorowski - kurde, z nim to mam chyba największy problem. Z jednej strony jego komentarz z finału sezonu w 2021 roku to już legenda, pięknie to przeżywał, a ja razem z nim. Z drugiej często mu się zdarzają mniejsze bądź większe wtopy, przede wszystkim czasami nie rozumie strategii przez co nie ma prawa zrobić rzeczowego komentarza. Czuć, że F1 to dla niego kolejny sport przy którym pracuje, nie ma takiej zajawki jak Sokół czy Jermakow. Najlepszy był jako prowadzący trzeciej strony medalu w radiowej trójce i szkoda że nie mógł przy tym zostać. Robert Smoczyński - w sumie go polubiłem na przestrzeni lat. Ma jakiś taki luz a przy tym wie o czym mówi i rozumie ten sport. Zwraca uwagę na te szczegóły, które są dla mnie ważne. Patryk Sokołowski - ciężko powiedzieć póki co, ale wydaje się bardzo spoko gościem z jakąś chorą wiedzą techniczną. Polecam jego konto na TT. Czekam na więcej. Paweł Baran, Jan Olejniczak, Kamila Kotulska - jeszcze nie mam zdania. Ta ostatnia póki co nie zapowiada się za dobrze, ale dajmy jej czas :) Kto inny? Dla mnie ciekawą opcją byłby Gutowski, wiem że ma swój kościół i czasami jak rzuci opinią to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale jest jedną z kilku osób w Polsce które mają taką wiedzę insiderską że aż żal żeby z niej nie korzystać. Nie lubię go, ale bardzo szanuję. Ekspertem technicznym mógłby zostać Daniel Biały z tymże myślę że taką osobą w ekipie ViaPlay będzie Sokołowski. Borowczyk Szaranowiczem Formuły 1! Ja tam go lubię, chciałbym żeby prowadził komentarz z kimś ogarniętym jako "dwójka". Chyba tyle? Kogo jeszcze byście dorzucili?

avatar
ryniu1992

04.06.2021 21:37

0

Jestem prawie pewny, że Mercedes blefuje.

avatar
ryniu1992

06.09.2020 17:27

0

Zawsze wiedziałem, że Gasly jest dobry. Nie wiedziałem, że aż tak. Ciekawe kiedy awans do Red Bulla.

avatar
ryniu1992

10.08.2020 19:17

0

Max zdobywa w tym sezonie mój szacunek.

avatar
ryniu1992

15.07.2020 20:52

0

Abu Dhabi 2019, Bottas z P20 dojechał na P4, jeżeli dobrze pamiętam to kilka razy wyprzedzał tam poza DRSem. Zgodzę się z tym, że brakuje mu troszkę agresji ale z drugiej strony dzięki temu regularnie punktuje. idealny numer 2 do zespołu. Nie wybitny, nie za słaby, po prostu dobry, regularny kierowca.

avatar
ryniu1992

28.11.2019 22:56

0

Gdzie są Ci wszyscy krzykacze cisnący tak mocno przez cały sezon po Gaslym. Sezon debiutancki miał imponujący, w drugim ugrał pierwsze podium w aucie ze środka stawki. Mało?

avatar
ryniu1992

28.09.2019 20:47

0

@1 Ferrari wie jaki ma talent za kółkiem, problemem jest raczej to że nie wiedzą jak się pozbyć Vettela. Seb to inteligentny gość, widzi że jest wolniejszy w tym bolidzie, pytanie tylko czy będzie w stanie zaakceptować siebie jako kierowcę nr. 2.

avatar
ryniu1992

24.09.2019 19:10

0

@2 Na to wygląda. Czy to będzie 5 czy 10 sekund jeszcze ciężko powiedzieć ale na pewno będzie wolniej.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 19:50

0

Wynik podtrzymany. Bez kary.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 19:49

0

Wynik podtrzymany. Bez kary.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 19:42

0

@33 Ciekawe. Muszę się dowiedzieć jaka to była sytuacja :) Oglądam F1 jakoś od 2005 roku(wcześniej miałem dostęp tylko do relacji z wyścigów w Auto Swiat i gier na PlayStation :>) i jak dla mnie obaj kierowcy scigając się w koło w koło zawsze powinni zostawić przestrzeń dla przeciwnika. Wychodzi na to że przepisy muszą zostać doprecyzowane.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 19:28

0

@XandrasPL Czasami nie jest tak że na początku wieku przepisy były dużo bardziej liberalne? Pytam bo aż tak głęboko w temacie nie siedzę.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 18:49

0

Sam Leclerc skomentował tę sytuację najlepiej jak mógł: "Red Bull był dziś bardzo szybki i pewnie skończyłoby się tak samo(wygraną Maxa - dopis), ale w ten sposób się nie wyprzedza."

avatar
ryniu1992

30.06.2019 18:25

0

Uderzył w inny bolid, wywiózł go poza tor i zdobył pozycję. Serio uważacie że nie powinno być kary? Bądźcie choć odrobinę obiektywni.

avatar
ryniu1992

30.06.2019 18:20

0

Wypchnął go celowo z toru tak że nie mógł jechać po jakiejkolwiek linii wyścigowej. Nie zostawił miejsca i uderzył w Leclerca. Jak dla mnie kara obowiązkowa.

avatar
ryniu1992

29.06.2019 12:48

0

PP 1:02:650

avatar
ryniu1992

17.06.2019 19:53

0

@14 I właśnie dlatego w Renault przez dwa lata jeździł Palmer xD

avatar
ryniu1992

16.04.2019 18:00

0

@4 "(...)kreuje się na sędziego kto jest dobry a kto nie(...) " Przeczytaj swój komentarz jeszcze raz. Czy nie zrobiłeś właśnie dokładnie tego samego wysnuwając wnioski wyssane z palca? W żadnym wypadku nie chcę bronić Williamsa i Claire ale to co napisałeś opiera się głównie na przypuszczeniach więc jak dla mnie ma taką samą wartość jak opinia Villeneuve'a.

avatar
ryniu1992

01.03.2019 18:21

0

Pozostaje zacytować Roberta(źródło: Sokolim Okiem): "Stracony dzień, moje testy skończyły się na pierwszym popołudniowym przejeździe przedwczoraj. Wiem może 20% tego, co powinienem przed Australią" M A S A K R A. Nie wierzę w to że Williams coś z tego wydłubie. Obym się mylił.

avatar
ryniu1992

13.12.2018 15:27

0

Polityczny shitstorm will begin in 3, 2, 1... Go! :D Dla mnie jest to nowy, ciekawy punkt widzenia na brexit. W tym przypadku podzielam zdanie Hornera.

avatar
ryniu1992

26.04.2018 20:14

0

Załóżmy że sytuacja po którymś z sezonów wygląda tak: Ferrari odchodzi z F1. Bernie tworzy nową serię wyścigową z minimum V8 w której obowiązują bardzo liberalne przepisy dotyczące między innymi konstrukcji bolidów, z tankowaniami i wysokim limitem obrotów :D Ferrari przekonuje nowe ekipy jak i niektóre z F1 do jeżdżenia w nowej serii którą chce się oglądać. To chyba jedyny sposób na to aby odzyskać starą, bezkompromisową Formułę 1.

avatar
ryniu1992

08.04.2018 10:17

0

43. W padoku nieoficjalnie mówi się o przegrzewającej się tylnej osi w Mercedesie wynikającej między innymi z wysokich temperatur. Problem uwypukla się przy najbardziej miękkich mieszankach. Przy okazji możemy mieć odpowiedź czemu Mercedes zimą nie testował wszystkich rodzajów opon, możliwe że wiedzieli o tym problemie i póki nie poznają rozwiązania nie ujawniali swojej słabości. Myślę że ma to sens. Racja, aktualnie troszkę spekulujemy bo to dopiero drugie GP w sezonie aczkolwiek jeżeli już to robimy to liczę na mądra argumentację. Wiadomo że nie jesteśmy Neweyami ale próbujmy znaleźć źródło lepszej czy gorszej formy ekip. Pisanie że Ferrari było szybsze bo dopracowuja bolid mnie osobiście nie przekonuje :p Od ogółu do szczegółu :)

avatar
ryniu1992

07.04.2018 23:15

0

Im więcej wiem o F1 tym mniej chce mi się czytać komentarze randomowych osób. Same bzdety i głupoty. Tak naprawdę wniosek po tych kwalifikacjach jest jeden: bolidy Ferrari lepiej sprawdzają się na torach gdzie temperatura powietrza i toru jest wysoka. Jutro okaże się czy w tych warunkach czerwoni mają przewagę również w tempie wyścigowym. Jeżeli moja opinia potwierdzi się to i tak w perspektywie całego sezonu Mercedes jest faworytem ponieważ większość wyścigów odbywa się w umiarkowanych temperaturach.

avatar
ryniu1992

07.04.2018 19:12

0

Właśnie oglądam wywiad z Gaslym i sam jest zdziwiony tym co się wydarzyło :D

avatar
ryniu1992

13.03.2018 19:34

0

Trochę smuci to że Kubica nie dostał szansy na symulacje wyścigu. Mógłby wtedy pokazać wszystkim zainteresowanym że spokojnie przejedzie dystans Grand Prix w aktualnym bolidzie. Rozwiałby wszelkie wątpliwości które mogą mieć szefowie zespołów. Moim skromnym zdaniem jedynym sposobem Roberta na zostanie etatowym kierowcą teamu F1 mogą być jakieś spektakularne wyniki w innych seriach wyścigowych. Dlatego tak bardzo czekam na jego występy za kółkiem prototypu klasy LMP2.

avatar
ryniu1992

28.02.2018 17:38

0

Jeszcze rok temu gdyby pojawił się news o Kubicy to artykuł zostałby zalany komentarzami. Naprawdę cieszy to że newsy o Robercie stały się codziennością :)

avatar
ryniu1992

27.02.2018 18:21

0

Czemu tak mało okrążeń Mclarena?

avatar
ryniu1992

26.02.2018 19:27

0

Pierwszy raz widzimy sytuację w której Honda pierwszego dnia testów jest niezawodna(w erze V6 ofc) więc trzeba przyznać że to dobry omen dla Japończyków przed startem sezonu. Będą mogli w końcu skupić się na poprawie osiągów. Na tę chwilę ciężko cokolwiek przewidywać aczkolwiek wierzę w Hondę i mam cichą nadzieję że Toro Rosso będzie od nich szybsze. Swoją drogą na ile sezonów Mclaren podpisał umowę z Renault?

avatar
ryniu1992

10.03.2017 15:05

0

Beka jest w tym sezonie z tymi przepychankami kto jest lepszy :D Nikt nie chce być faworytem przed sezonem. Australia wiele wyjaśni :>

avatar
ryniu1992

15.05.2016 16:11

0

HiTec Vettel miał 3 pitstopy. To jednak Ty nie ogarnąłeś :P

avatar
ryniu1992

20.06.2015 12:21

0

Jakie są prognozy na kwalifikacje ?

avatar
ryniu1992

24.05.2015 16:18

0

Włączyłem transmisję na sekundy przed wypadkiem Verstappena ^^ Nic nie straciłem.

avatar
ryniu1992

29.03.2015 11:20

0

Oczywiście że to Mercedes dalej jest faworytem w mistrzostwach. Widać jednak, że są tory na których Ferrari może ścigać się z nimi jak równy z równym co wszystkich powinno cieszyć.

avatar
ryniu1992

29.03.2015 11:15

0

@marek007 Właśnie o tym mówię, zero szacunku.

avatar
ryniu1992

29.03.2015 11:10

0

No i do wszystkich którzy dziwią/śmieją się z "wyjścia z krzaków" fanów Vettela. Cały poprzedni sezon przeżywałem obelgi i pociski w jego stronę. Dla mnie to zwycięstwo cieszy podwójnie :)

avatar
ryniu1992

29.03.2015 11:03

0

Hamilton jak za starych czasów: nerwowo próbuje dogonić prowadzącego przez co niszczy opony po kilku okrążeniach. Myślałem że wydoroślał przez te lata. Forza Vettel ! Ariva Bene :)

avatar
ryniu1992

28.03.2015 11:36

0

Świetny Vettel. Niesamowita praca Ferrari w tym sezonie. Mam nadzieję, że chociaż na chwilę przeciwnicy Niemca ucichną.

avatar
ryniu1992

04.02.2015 12:39

0

Po tych testach wiemy tylko tyle, że Mclaren Honda i Force India jest w bardzo nieciekawej sytuacji przez braki kilometrów przed sezonem. Ciężko też ocenić RBR przez ten problem z jednostką napędową o której mowa w newsie. Najlepszych na testach się nie ocenia, bo każdy może coś kamuflować. ps. Nienawiść do Vettela przeszła wraz z nim do zespołu Ferrari. Nie sądziłem że co poniektórzy "Tifosi" naszego forum tak szybko zmiękną :P Mam nadzieję, że to właśnie SF będzie best of the rest.

avatar
ryniu1992

20.11.2014 12:16

0

Mój ulubiony kierowca w Ferrari. To będzie dziwny sezon.

avatar
ryniu1992

05.10.2014 10:13

0

Co z Bianchim!?

avatar
ryniu1992

22.06.2014 20:06

0

@Rudolf50 Tyle, że tak naprawdę to Red Bull rozdaje karty. Jeżeli obydwa zespoły podpiszą kontrakt z Mercedesem/Ferrari/Hondą to Renault zostanie z Caterhamem i z Lotusem który ledwo wiąże koniec z końcem. W ogóle się nie dziwię frustracji Red Bulla, bo w zasadzie prawie wszystkie ich problemy wynikają z działania zewnętrznej firmy.

avatar
ryniu1992

22.06.2014 12:47

0

Zwiększenie pojemności silników raczej nie jest możliwe. Za to przywrócenie tankowania, pozbycie się limitu zużywanego paliwa i zwiększenie ilości używanych silników jak najbardziej. To w połączeniu z DRS'em dałoby spektakularną ilość walki na torze, a o to przecież w tym sporcie chodzi.

avatar
ryniu1992

06.04.2014 21:30

0

Na początku drugiej prostej gdzie można użyć DRS widać było tragedie RBR jeżeli chodzi o przyspieszenie. Nie mieli szans w starciu z silnikami Mercedes'a. Na szczęście udało się wywieźć solidne punkty :)

avatar
ryniu1992

06.04.2014 18:52

0

Świetny wyścig, z pewnością najlepszy w tym sezonie. Szkoda tylko, że Mercedesy są aż tak bardzo z przodu.

avatar
ryniu1992

30.03.2014 12:14

0

Mercedes miażdży. Za nimi Red Bull, później Ferrari, a dalej Force India, McLaren i Williams.

avatar
ryniu1992

21.03.2014 00:25

0

Z cyklu, co by było gdyby: http://tnij.org/ 94yu1nf Ehh.

LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu