DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
08.12.2011 11:14
0
Rozwiązać ten twór i wrócić do testowania do woli i budowania super bolidów. Dosyć tej szkółki niedzielnej.. F1 nie jest dla biednych...
Przejdź do wpisu Sauber także opuszcza FOTA
08.10.2011 16:25
0
Oj biedaczek Di Resta... gardło go boli i od razu gorszy czas :/ Może powinien coś possać ;) na to gardło?
Przejdź do wpisu Force India tuż za czołową dziesiątką
08.10.2011 16:14
0
Kamui jakoś ogólnie dzisiaj miał farta. Niech jeszcze wygra GP (po jakiejś zadymie) i będzie gitara. Jak oglądałem jego wyjazd i zjazd do PIT, to sobie pomyślałem, że to dla kibiców, a to szczwany lis Peter pewnie mu kazał. Wyjechał, opon nie zniszczył a ładne pozycje zarobił. Brawo!
Przejdź do wpisu Kobayashi ruszy do domowego wyścigu z 7 pola
06.10.2011 17:18
0
Cieszę się razem z Jensonem. Pomimo obaw przed przejściem, chyba dobrze mu tym teamie i świetnie się uzupełniają z HAM. Dziwię się tylko informacji o "umowie wieloletniej". BUT bardzo się wzbraniał przed dłuższym kontraktem. Ciekawe czym go przekonali? A może nie miał wyjścia..?
Przejdź do wpisu Button zostaje w McLarenie
06.10.2011 16:07
0
Na początek się przywitam :D Witam kibiców F1 i mam nadzieję na ciekawe komentarze i gorące dyskusje z Wami. Co do szans FI na przegonienie LRGP, to są one większe niż tylko matematyczne. Mam nadzieję, że prezes LRGP, który ostatnio widzi tylko pieniądze, trochę ich straci poprzez utratę 5 miejsca. FI ma duże ambicje i powoli zaczyna je wcielać w życie. Mimo sympatii dla LRGP, to cieszę się, że FI ma ostatnio zwyżkę formy i liczę, że ta presja wpłynie pozytywnie na Vitię i Brunona ;D
Przejdź do wpisu Sutil: możemy dogonić Renault