DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
08.05.2011 20:15
0
Shumiego dzisiaj wszyscy gnoili, bo każdy wie, że bolid mercedesa rewelacją nie jest. Mogą sobie produkować super ekskluzywne limuzyny, ale od F1 mogli by się odwalić. Michael miał swoje czasy, ale teraz ma po prostu pecha, bo dostał taki bolid. Parenaście sezonów temu taki Kobayashi mógłby mu czyścić opony i to delikatnie, a teraz wyprzedza go bez problemu....
Przejdź do wpisu Cztery postoje i wygrana Vettela
08.05.2011 16:53
0
Genialna forma Alonso, w końcu pokazał na co stać Ferrari. Jeśli chodzi o Vettela, to moim zdaniem jego umiejętności nie są jakieś rewelacyjne, po prostu jak zwykle wystrzelił i tyle go widzieli, a weber ma od niego odcinać rywali. Posadzić Vettela chociażby w Virgin i już nie pozamiata. Kobayashi może być hitem sezonu. Gdyby posadzić go w Ferrari razem z Alonso mogłoby być ciekawie:P Teraz czekam na Monaco i postawę Masy, bo w zeszłym roku tam pozamiatał.
Przejdź do wpisu Cztery postoje i wygrana Vettela
27.03.2011 12:24
0
Bolidu Renault nie można na razie porównywać do modelu ferrari, gdyż zespół Renault "wyskoczył" z nowymi technologiami i sami nie wiedzieli, czego się spodziewać. Sam fakt, iż Alonso doganiał Pietrova, i wystarczyłoby 5 okrążeń więcej, a Witek ominąłby podium. Jednak w porównaniu do ubiegłego sezonu widać, że Renault idzie w dobrym kierunku. Robert, wracaj do F1, i pokaż na co stać ten bolid.
Przejdź do wpisu Zachwyt Pietrowa, uszkodzone R31 Heidfelda