DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
28.01.2009 17:16
0
bez urazy, ale, śmieje sie troche jak widze jacy tu wszyscy pro kibice są ;] chcą przesunąć start wyścigu żeby można było o normalniejszej godzinie obejrzeć GP, a wszyscy jadą po Bernim... strasznie musicie cierpieć oglądając wszystkie GP w Europie o 14:00, zero klimatu tak w środku dnia ;]
Przejdź do wpisu FIA zmienia godziny startu GP Malezji
23.09.2008 18:03
0
Widzę, że dla McLarena "ekscytujacym i imponujacym" manewrem jest scinanie zakretów...:] ciekawe podejście :P
Przejdź do wpisu McLaren po decyzji FIA
16.09.2008 19:09
0
STMan, jak dla mnie, to przez adaptacje systemu KERS kierowcy moga miec nawet i 3 sek wolniejsze czasy okrazen, bo jak sie na to patrzy z ekranu to i tak roznicy nie robi, wazne zeby KERS sie sprawdzil wlasnie jako krotkotrwaly dopalacz zeby bylo ciekawiej na torze :)
Przejdź do wpisu Pierwszy dzień testów na Jerez
12.09.2008 15:45
0
mówię o kasku oczywiscie :P
Przejdź do wpisu GP Włoch – drugi trening dla Raikkonena
12.09.2008 15:45
0
Mi szczerze mówiąc średnio, wolałem poprzedni.
Przejdź do wpisu GP Włoch – drugi trening dla Raikkonena