DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
09.06.2008 01:17
0
@ja2. Ja wiem, wywalić Borowczyka na zbity pysk. Jak ten kolęś może dostawać pieniądze za taki telewizyjny bełkot i lanie wody, i to już tyle lat. Jeżeli chodzi o wynik to GRATULACJE dla Roberta. Szkoda tylko, że reszta czołówki nie dojechała do mety bo tak złośliwcy mają zawsze powiedzą,że wygał bo reszta poodpadała, a prawda jest taka, że wyścig jak ten w Monaco, błędów nie wybaczał i podejrzewam, że gdyby Lewis wyjechał cały z boksu np. na trzeciej pozycji to i tak pod presja skończyłby ten wyścig wyskakując z bolidu przy żółtych flagach jakieś trzy metry od toru.
Przejdź do wpisu Dublet BMW Sauber w Kanadzie - Kubica wygrywa!
09.06.2008 00:51
0
Brak słów, żeby nie potrafić się przyznać i przeprosić za tak oczywisty błąd, no cóż, przyszłym mistrzom nie wypada :), a co do wypowiedzi Rona, to jakoś Robert i Kimi potrafilą się koncentrować i na jeździe, i na światłach mimo tego, że to oni walczyli o wyjazd na tor na pierwszej pozycji. Lepiej przepraszać wtedy gdy nikt od ciebie tego nie wymaga jak np w Monako "Oj, przepraszam, że wjechałem w bande ale i tak wygrałem" Taki jestem dobry :). Koleś może niech zacznie jeździć w wyścigach na 1/4 mili, chociaż nie, tam też są światła.
Przejdź do wpisu McLaren rozczarowany po GP Kanady