WIADOMOŚCI

  • 24.03.2018
  • 3616
Sauber uratował swój weekend
Sauber uratował swój weekend
Żaden z kierowców Saubera nie awansował do drugiej części czasówki. Mimo to Marcus Ericsson i Charles Leclerc nie narzekają. Dla młodego Monakijczyka były to pierwsze kwalifikacje F1 w karierze.
baner_rbr_v3.jpg
Marcus Ericsson, P17
"Praca wykonana przez inżynierów na torze i w Szwajcarii przyniosła efekt. To były dobre kwalifikacje. Zrobiliśmy progres, bo wczoraj byliśmy znacznie dalej. Powinniśmy być dumni z wykonanej pracy. Oczywiście nadal nie jesteśmy w optymalnej dyspozycji, ale zbliżyliśmy się do Q2. Cieszę się z wykonanego przez nas postępu, ale przed nami jeszcze sporo pracy. Z niecierpliwością czekam już na wyścig."

Charles Leclerc, P18
"To były moje pierwsze kwalifikacje w F1, więc bardzo ekscytujący dzień. Mieliśmy mokry trening, a potem suche kwalifikacje, co nie było idealnym scenariuszem przed czasówką. Podczas kwalifikacji zrobiłem mały błąd w czwartym zakręcie i prawdopodobnie kosztowało nas to Q2. Mimo wszystko wyciągam z tego weekendu dużo lekcji. Teraz skupiam się na doskonaleniu jazdy. Przede mną pierwszy wyścig w karierze. Nie mogę się doczekać."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

2 KOMENTARZE
avatar
shodan

24.03.2018 14:04

0

pierwsze koty za ploty w wyscigu moze bedzie cos lepiej kibicuje ekipie jak zawsze :)


avatar
Fanvettel

24.03.2018 16:51

0

Może jutro nas zaskoczą . Licze na nich .


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu