WIADOMOŚCI

McLaren nie będzie miał podwójnego DRS w Belgii
McLaren nie będzie miał podwójnego DRS w Belgii
Zespół McLaren potwierdził, że plotki o wykorzystaniu w MP4-27 podczas GP Belgii systemu podwójnego DRS nie są prawdziwe.
baner_rbr_v3.jpg
Informacje o tym, że zespół z Woking miałby zostać trzecim zespołem (po Mercedesie i Lotusie), który zacznie korzystać z sytemu podwójnego DRS pojawiły się podczas przerwy wakacyjnej, a ich inspiracją był wywiad udzielony przez Sama Michaela na początku sierpnia, w którym Australijczyk wspomniał, że zespół uważnie przygląda się i pracuje nad własną wersją systemu podwójnego DRS.

Martin Whitmarsh tuż przed GP Belgii zaprzeczył tym doniesieniom, powtarzając jednak, że zespół pracuje nad własnym rozwiązaniem a podczas GP Belgii będzie miał nowe poprawki.

„Nie ma wątpliwości, że system podwójnego DRS jest ciekawym rozwiązaniem, ale uważam, że są inne warianty, które zaczną się pojawiać w innych bolidach, więc nie koniecznie będą one podążać wzorem Mercedesa” mówił Whitmarsh.

„Nie ogłaszamy kiedy, gdzie i czy w ogóle to wdrożymy.”

„Uważam, że ludzie dostrzegą różne typy skrzydeł, zwłaszcza w naszym bolidzie podczas jutrzejszej kontroli technicznej i podczas wyjazdu na tor.”

„Zobaczymy nowe części, ale McLaren nie będzie posiadał w Belgii systemu podwójnego DRS.”

Zdaniem ekspertów tor w Belgii, jak również Monza, którą kierowcy odwiedzą w przyszłym tygodniu, stanowią świetne pole testowe dla rozwiązania typu podwójny DRS.

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

8 KOMENTARZY
avatar
greyfroot

30.08.2012 15:01

0

@kempa007 Nie krytykuje, nie jestem złośliwy, ale powiedz mi proszę czy na prawdę od gp Węgier nie wydarzyło sie w F1 nic co mozna byłoby wrzucić na główne zdjęcie?? Czego to wynik?


avatar
kempa007

30.08.2012 15:20

0

a co sie wydarzylo?


avatar
greyfroot

30.08.2012 15:51

0

...ale tak kompletnie nic? To nie jest naprawdę złośliwość. Dlaczego to samo, tak długo?


avatar
kempa007

30.08.2012 16:47

0

nie wiem, taki urok tej strony... co mialem wrzucic na glowna, ze kubica testowal forda fieste WRC?


avatar
mazur81

30.08.2012 18:06

0

Tu już tak jest, że od jednego wyścigu do drugiego jest to samo zdjęcie główne. Trzeba się przyzwyczaić... Choć nie wiem czy jest do czego.... Cóż to w końcu za różnica?!


avatar
Skoczek130

30.08.2012 19:18

0

@kempa007 - wiesz, że miałem to napisać? Oczywiście mnie tam jest to obojętne, ale tak mi się to nasunęło. ;)


avatar
RoyalFlesh F1

30.08.2012 19:47

0

1. greyfroot Jesli chcesz ogladac tylko zdjecia to wejdz na oficjalna strone F1.


avatar
vincent_vega

08.07.2013 00:48

0

JES JES JES! paluszek w górze, wielkie brawa Sebastian


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu