DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
29.06.2019 09:00
0
RUS 1:05,260
Przejdź do wpisu Konkurs: gra F1 2019 na każdą platformę
17.03.2019 18:52
0
@27 Kubica w WRC miał dużo kraks ale dlatego że miał właśnie kiepskie auto i cisnął je na limicie zobaczcie sobie na nagrania jak Kubica jeździł w WRC blisko przeszkód , ścian , skał to zobaczycie że żaden inny kierowca w WRC nie zbliżał sie tak blisko do przeszkód więc coś za coś ktoś ciśnie to ryzykuje lepsze to niż ciągle być ostatnim raz się uda i jest się wysoko a Kubica wygrywał odcinki specjalne za to przypomnijcie sobie jak rozniósł konkurencje w WRC2 i został Mistrzem tej serii ale tam mial auto :)
Przejdź do wpisu Williams nadal testuje, Kubica stracił także lusterko
17.03.2019 15:24
0
Witam Wszystkich, dobra śledzę to forum od lat ale nie rejestrowałem się w końcu Kubica wrócił więc pomyślałem że to może pora aby też się włączyć do dyskusji więc od razu Trollom podziękuje, a teraz przedstawię swoje spostrzeżenia i fakty więc po pierwsze Kubica dostał nowy bolid a skoro na testy nie zdążyli z jednym to myślicie że dla Roberta zbudowali w pełni gotowy drugi bolid? Russel jest pompowany przez mercedesa więc jest traktowany od początku jako 1 kierowca a Kubica jako 2 więc z automatu co sprawne i nowe najpierw dostaje Russel a przy ich produkcji Robert dostanie to samo może na nastepne GP albo i dwa GP. Na kwalifikacje nawet nie ma co patrzyć Kubica miał problemy z bolidem od samego początku i jeździł na "tekturowych" częściach hehehe ;) Ale jest jeden pozytyw Kubica miał polepiony bolid i kręcił czasy nie odstające zbytnio od Russela który miał sprawny bolid przez cały weekend i żadnych problemów (pozdrowienia dla Trolli ktorzy napiszą że RUS miał taki sam bolid jestem pewien że dużo lepszy) myślę że wybiegnę trochę w przyszłość ale czuję że jak dostaną identyczne i sprawne bolidy Russel może wygrywać kwal z KUB minimalnie ale w wyścigach to Kubica będzie miał lesze tempo przynajmniej ja tak uważam.
Przejdź do wpisu Williams nadal testuje, Kubica stracił także lusterko