DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
22.06.2008 18:53
0
Czytałem ,że włosi mocno pracuja nad paliwem,chodzi o to,że z jednego litra ,czy kilograma więcej przejechać metrów,może niemcom podpowiedziec ,może niech w tym kierunku droga
Przejdź do wpisu Kierowcy BMW Sauber po GP Francji
22.06.2008 18:46
0
popieram ,ja tez z jazdy nie jestem zadowolony,bo zachowali się w bmce jak poczatkujacy .2 postój tragiczny 8,1 sek ,trulli 7.Tu przerabali 3 miejsce.Nie mam do nich zaufania ,dobrze ,ze Kubica to nie Pdolski ,bo nasz Hymn grają To jest super- cała Polska Ciebie popiera i trzyma kciuki,za mistrzostwo Swiata
Przejdź do wpisu Kierowcy BMW Sauber po GP Francji
22.06.2008 11:14
0
Jestem sportowcem,nie może forma spaść ,z dnia na dzień. Szególnie u dwóch zawodników równocześnieBMK ściema Bedzie bardzo dobrze zobaczycie.Najdalej Robert 3 miejscePozdrawiam wzystkich ,co zasiądą o 14 i w napięciu ,będą ogladali zwycięstwo i naszą flagę i słuchali mazurka,na złośc niemcom.
Przejdź do wpisu BMW niezadowolone z kwalifikacji
22.06.2008 11:06
0
Robert Wygra!!!!!!!!!!!!BMW chce wygrać sposobem,bo Ferafiiw normalnej walce są ,nie do pokonania,nawet paliwo ,mają bardziel kaloryczne,a o tym się nie pisze.BMW jedzie na na 1 przystanek,jak bedzie wypadeczek samochodzik do zaprowadzenia porządku,to paliwo się przyda.Może Niemcy chodzą do wróżki???????????????????????????? i coś wiedzą, co się stanie
Przejdź do wpisu BMW niezadowolone z kwalifikacji
22.06.2008 11:00
0
Mario powiedział ,że zrobą wszystko ,zeby Robert wygra.Pewnie tak się stanie,bo coś wymyslą.Beemka jest mocna ,walczy z mercedesem ,w Niemczech o prym,mają pieniążki.
Przejdź do wpisu BMW niezadowolone z kwalifikacji