komentarze
 • 1. belzebub
  • 2023-05-05 05:33:41
  • *.

  "...ale zobowiązujemy się również do zapewniania rozrywki fanom poza torem.. Aby wesprzeć nasze plany, zatrudniliśmy już imponujący zespół dyrektorów ds. sportów motorowych, ekspertów z branży muzycznej i rozrywkowej oraz twórców, którzy pomogą urzeczywistnić tę wizję."

  Serio? Ekspertów z branży muzycznej, rozrywkowej,... to może wezmą ludzi pracujących w cyrku, np. klaunów? Podczas pitstopów zamiast standardowej obsługi to oni będą obsługiwać bolid, a po skończeniu rywalizacji zabawiać publikę.
  A poważniej, co taki zespół może wnieść do F1?


  "Będąc jedynym zespołem działającym poza tradycyjnymi korytarzami F1 i opracowującym niestandardowe programy przyciągające talenty z niedostatecznie reprezentowanych społeczności, możemy wnieść różnorodność myśli, jakiej jeszcze nie widziano w F1."

  Poza tradycyjnymi korytarzami chcą przyciągnąć talenty? Tzn. co kierowców? A jakim cudem chcą ominąć oficjalną ścieżkę w motorsporcie?
  I to znowu pod płaszczykiem lewackiej różnorodności.


  Kolejny kandydat, który nic a nic nie wnosi konkretnego. Jak się ma to to zespołu Andrettiego, któremu chociaż mając ogromne doświadczenie oraz zaplecze utrudnia się wejście do F1 wymyślając jakieś absurdalne przeszkody? Realnie patrząc na tle innych kandydatów tylko oni kwalifikują się do poszerzenia stawki, reszta to jakieś nieporozumienie.

Skomentuj artykuł

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

Zarejestruj się już teraz

Ogólnopolski serwis poświęcony Formule 1 - Dziel Pasję
© 2004 - 2024 GPmedia | Polityka prywatności
Kopiowanie treści bez zgody autorów zabronione.

Created by nGroup logo with ICP logo