komentarze
 • 1. LeadwonLJ
  • 2021-05-12 09:58:44
  • *.techmedia.com.pl

  Tak zapomnijmy, że Lewis w pierwszym sezonie pokonał 2-krotnego mistrza, a już w drugim sezonie zdobył tytuł wygrywając ze znacznie bardziej doświadczonymi Massą i Raikkonenem. Nie wątpię, że Max ma ogromny wrodzony talent, ale Lewis też. Uważam, że są tak samo utalentowani, tylko Lewis ma tą przewagę, że ma ogromne doświadczenie, bardzo szybko wyciąga wnioski i ma póki co lepszy zespół dlatego może się wydawać, że talentem nie dorównuje Maxowi ale tak nie jest

 • 2. Danielson92
  • 2021-05-12 10:24:40
  • *.205.169.7

  Kluczowe słowa, których użył Button w przypadku Hamilton to "najbardziej kompletny" i w tym sezonie widać to gołym okiem. Po profesorsku potrafi rozgrywać wyścigi, (błędy tez się zdarzają, czasem głupie) zarządzać oponami, tempem. Wydaje się, że nie ma słabych stron. Stoi za tym oczywiście ogromne doświadczenie. Nie zapominajmy też , że Max jest juz siódmy rok w stawce, a to już szmat czasu. Oczywiście nigdy nie był w walce o tytuł, co widać w tym roku. Jednak pamiętajmy, że Hamilton kiedyś też popełniał mnóstwo głupich błędów, takich wręcz idiotycznych. Opanowanie przyszło z wiekiem. Transfer do Mercedesa, a przede wszystkim porażka z Rosbergiem zrobiły z Hamiltona lepszego, dojrzalszego kierowcę. Teraz jest to maszyna do odnoszenia sukcesów. Oczywiście stoi za tym również najlepszy zespół i najszybszy samochód w stawce. To poza dyskusją. Jednak nie zgadzam się z opiniami, że wystarczy byle kogo wsadzić do tego auta i będzie robił to samo. To idiotyczne opinie. Gdy mają taką przewagę jak w 2019 czy 20 to ok, ale problemy zaczęłyby się, gdyby trzeba było dać coś ekstra, tak jak w latach 2017,18 czy w tym sezonie. Tutaj to kierowca robi różnicę.
  W Red Bull to Max robi takową. Holender to wielki talent. Fenomenalny kierowca, ale jeszcze skory do błędów i w tym sezonie takie niemal regularnie mu się przytrafiają. Jednak uważam, że z każdym kolejnym rokiem będzie ich mniej. Max będzie co raz lepszy. A Hamilton co raz starszy. Jednemu będzie ubywało szybkości, a drugiemu przybywało.

 • 3. CzerwonyByk
  • 2021-05-12 11:11:26
  • *.ftth.glasoperator.nl

  Uwielbiam Verstappena i taka wypowiedź Buttona brzmi naprawdę wspaniale, ale ciężko to jednoznacznie ocenić. Hamilton ma również olbrzymi talent. Było to zwłaszcza widać, kiedy wchodził do F1 i w debiutanckim sezonie wygrywał z Alonso, który był wtedy już 2-krotnym mistrzem świata i miał swój "prime time". Być może przez dominację Mercedesa talent Lewisa jest trochę deprecjonowany.

  Oczywiście trzeba również wspomnieć o Leclercu. Pomimo tego, że moim ulubionym zawodnikiem jest Holender, to gdybym musiał stwierdzić, kto ma najwięcej talentu, to wskazałbym na Monakijczyka. Ma największy potencjał jeśli chodzi o czas "pojedyńczego kółka". Potrafi kapitalnie wyprzedzać i się bronić. Poprawił zarządzanie ogumieniem. Czasami podejmuje złe decyzje, ale potrafi z nich wyciągać wnioski. Ma olbrzymią chęć samodoskonalenia się i jest krytyczny do siebie, co w tym sporcie jest bardzo ważne. Jeśli tylko Ferrari dostarczy mu szybki bolid, to będzie niewątpliwie bardzo trudny do pokonania.

 • 4. Krukkk
  • 2021-05-12 11:27:01
  • *.ipv6.abo.wanadoo.fr

  Ciekawy jestem, czy Jenson sam poszedl sladami Jacka Villneuva, czy ktos nakazal mu klepac takie glupoty...?

Skomentuj artykuł

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

Zarejestruj się już teraz

Ogólnopolski serwis poświęcony Formule 1 - Dziel Pasję
© 2004 - 2021 GPmedia | Polityka prywatności
Kopiowanie treści bez zgody autorów zabronione.

Created by nGroup logo with ICP logo