DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
05.08.2007 22:29
0
Wszyscy narzekacie na team, jak zwykle przesadzacie, strategia byla taka i przyniosla robertowi przesuniecie o 2 pozycje - to niezle. Czy ktos z tu obecnych skomentowal manewr wyprzedzania kubicy przez alonso. Robert wybitnie sie tu nie popisal, dziwi mnie ze nie pocisnal dluzej blokujac alonso!!!!iwielki blad!!! Tak czy siak poprawa pozycji startowej o 2 pozycje na TYM torze to wielki sukces patrz. Massa ktory mial wielkie problemy z przedarciem sie z 14 pozycji - suma sumarum nie dajac rady ;[ wielka szkoda ze masa traci cenne punkty dla teamu.
Przejdź do wpisu GP Węgier - pojedynek strategów
05.08.2007 22:15
0
Wszyscy narzekacie na team, jak zwykle przesadzacie, strategia byla taka i przyniosla robertowi przesuniecie o 2 pozycje - to niezle. Czy ktos z tu obecnych skomentowal manewr wyprzedzania kubicy przez alonso. Robert wybitnie sie tu nie popisal, dziwi mnie ze nie pocisnal dluzej blokujac alonso!!!!iwielki blad!!! Tak czy siak poprawa pozycji startowej o 2 pozycje na TYM torze to wielki sukces patrz. Massa ktory mial wielkie problemy z przedarciem sie z 14 pozycji - suma sumarum nie dajac rady ;[ wielka szkoda ze masa traci cenne punkty dla teamu.
Przejdź do wpisu GP Węgier - pojedynek strategów
05.08.2007 22:03
0
Wszyscy narzekacie na team, jak zwykle przesadzacie, strategia byla taka i przyniosla robertowi przesuniecie o 2 pozycje - to niezle. Czy ktos z tu obecnych skomentowal manewr wyprzedzania kubicy przez alonso. Robert wybitnie sie tu nie popisal, dziwi mnie ze nie pocisnal dluzej blokujac alonso!!!!iwielki blad!!! Tak czy siak poprawa pozycji startowej o 2 pozycje na TYM torze to wielki sukces patrz. Massa ktory mial wielkie problemy z przedarciem sie z 14 pozycji - suma sumarum nie dajac rady ;[ wielka szkoda ze masa traci cenne punkty dla teamu.
Przejdź do wpisu GP Węgier - pojedynek strategów
05.08.2007 21:54
0
Wszyscy narzekacie na team, jak zwykle przesadzacie, strategia byla taka i przyniosla robertowi przesuniecie o 2 pozycje - to niezle. Czy ktos z tu obecnych skomentowal manewr wyprzedzania kubicy przez alonso. Robert wybitnie sie tu nie popisal, dziwi mnie ze nie pocisnal dluzej blokujac alonso!!!!iwielki blad!!! Tak czy siak poprawa pozycji startowej o 2 pozycje na TYM torze to wielki sukces patrz. Massa ktory mial wielkie problemy z przedarciem sie z 14 pozycji - suma sumarum nie dajac rady ;[ wielka szkoda ze masa traci cenne punkty dla teamu.
Przejdź do wpisu GP Węgier - pojedynek strategów
05.08.2007 21:51
0
Wszyscy narzekacie na team, jak zwykle przesadzacie, strategia byla taka i przyniosla robertowi przesuniecie o 2 pozycje - to niezle. Czy ktos z tu obecnych skomentowal manewr wyprzedzania kubicy przez alonso. Robert wybitnie sie tu nie popisal, dziwi mnie ze nie pocisnal dluzej blokujac alonso!!!!iwielki blad!!! Tak czy siak poprawa pozycji startowej o 2 pozycje na TYM torze to wielki sukces patrz. Massa ktory mial wielkie problemy z przedarciem sie z 14 pozycji - suma sumarum nie dajac rady ;[ wielka szkoda ze masa traci cenne punkty dla teamu.
Przejdź do wpisu GP Węgier - pojedynek strategów