DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
18.07.2007 16:28
0
No to dobrze Walerus... Wiesz duzo ludzi mowi ze Button to zadny kierowca i nie mogą zrozumiec ze bolid nie zalezy od niego. Ale cóż. PS: Mam takie pytanie podczas Gran Prix Francji, po pit stopie Alonso pare razy wyjezdzal za tor. Prowadzacy a szczegolnie Pan Sokół mówili że to dlatego że samochod jest Cięzki... Jednak ja zauwazylam ze na jego kierownicy nie palily sie lapmki ktore mowily kiedy ma zmienic bieg. Widzieliscie to???
Przejdź do wpisu Button nie lubi toru Nurburgring
17.07.2007 19:26
0
WALERUS skąd ty taki mądry? Jak go nie lubisz to zachowaj to dla siebie. Nic chyba nie wiesz o kierowcach F1. Nie wiesz jak zanwcy okreslaja jego talent. I NIE WIESZ że jest nazywany jednym z najlepszych kierowców W WOLNYCH ZAKRĘTACH. Ale za rok zobaczymy, jak kazdy bedzie zachwycał się Agresywnym stylem jazdy Alono... Zobaczymy kto to PRAWDZIWY KIEROWCA... Wielcy znawcy, bo myslą że jesli bolid HONDY(musze to stwierdzic choc jestem fanką HONDY) jest do bani to kierowca ma zero umiejetnosci TAK??? Ciekawe... Moze Alonso poprosic zeby pojezdzil w HONDZIE ktory bedzie? Moze pp. zdobedzie. Ale on pokaze swoj talent za rok kiedy nie bedzie Trakcji Kontroli.
Przejdź do wpisu Button nie lubi toru Nurburgring