DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
01.02.2008 23:31
0
"rogi" byly testowane juz wczesniej.
Przejdź do wpisu BMW Sauber po pierwszym dniu testów
31.01.2008 17:20
0
nieprawda --> RA108
Przejdź do wpisu Prezentacja Renault R28 w Paryżu
21.10.2007 23:31
0
jesli fiamiltonowi dadza tytul to mam gdzies to cale F1...
Przejdź do wpisu BMW i Williams zagrożone dyskwalifikacją?
21.10.2007 20:20
0
sprawiedliwość istnieje! pieeeekny manewr Massy na starcie :* widac jak to jest kiedy atmosfera w zespole jest dobra, kiedy nikogo sie nie faworyzuje...
Przejdź do wpisu Kimi Raikkonen Mistrzem Świata F1!
21.10.2007 13:23
0
no to wyniki juz znamy prawda? wszystko postanowione, w razie nawet jak ham nie dojedzie to wyscig sie pzerwie i anuluje i po sprawie...
Przejdź do wpisu Ecclestone: Lewis łatwo wygra
21.10.2007 11:43
0
ta... niech faktycznie Yamamoto lub Nakajima przywala w FIAmiltona. ale tak porzadnie.zeby mu kolo urwalo albo co... obstawiajmy : jakie przewinienia Alonso czy Kimiego wymysla jesli ham nie zdobedzie tytulu?
Przejdź do wpisu Felipe Massa zostanie ukarany?
21.10.2007 10:02
0
przeciez Spyker ma juz punkt...
Przejdź do wpisu Spyker znów najsłabszy