DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
11.05.2026 08:20
3
„im szybciej pokonujesz zakręty, tym wolniejszy jesteś na kolejnej prostej„
A powinno być odwrotnie , im szybciej pokonujesz zakręt w nagrodę za umiejętności jesteś szybszy na prostej
Przejdź do wpisu Webber: ludzie włączają telewizory dla Verstappena
07.05.2026 11:58
6
@Frytek coś mu się porobiło, bo jak się ścigał to twardo i widowiskowo, nie kalkulował, widocznie z wiekiem tak ma
Przejdź do wpisu Montoya domaga się surowych konsekwencji dla kierowców, krytykujących własny sport
05.05.2026 22:51
1
5 s rozpędzać turbinę? Pod koniec lat 70 weszła era turbo do F1 i nie było takich cyrków na starcie, a turbiny były jak wiadro
Przejdź do wpisu Wolff tłumaczy słabe starty Antonellego: to zupełnie nie jego wina
04.05.2026 08:01
1
Niezrozumiała strategia byków po serii pit stopów Max na czele jakby zjechał +20 sek i nowe opony, został tracił na starych kapciach i ponad 40 sek na mecie
Przejdź do wpisu Kimi Antonelli w Miami po raz trzeci triumfował w F1
02.05.2026 12:43
0
W serii CART genialny, pamiętam wyścig zdublowany , bez połowy przedniego skrzydła oddublowal się i wygrał, łobuz na torze niesamowity, przepychał się obijał o inne auta i wygrywał, w WTCC też pozamiatał, tym bardziej biorąc pod uwagę jego brak nóg, na koniec wygrane medale w kolarstwie. Straszna szkoda R.I.P
Przejdź do wpisu Nie żyje Alex Zanardi
28.03.2026 08:41
2
@Dominik 123 jprd a to są zawody Mr. Universum czy F1 ?!
Przejdź do wpisu Antonelli wygrał czasówkę na Suzuce. Q3 bez Verstappena
17.03.2026 00:19
5
Film jest tragiczny, stary piernik oszukując pomaga młodemu, Wyścig to był film, miał przekaz i fajnie zagrany.
Przejdź do wpisu Film F1 otrzymał Oscara za najlepszy dźwięk