DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
15.04.2012 12:26
0
Sorki pomyliłem się, a więc Massa już lepiej choć będąc w takiej sytuacji w jakiej rzeczywiście jest powinien pokazać więcej walki. Saubery i Indie na miinus. Jednak muszę również zwrócić uwagę na Wasze wypowiedzi. Jakiego wy jeszcze chcecie wyścigu, była niesamowita walka i nie zauważyłem, aby była spowodowana błędami zawodników, naprawdę ten sezon zapowiada się fantastycznie, a wy mówicie tu o strategii, chyba musi być jakiś porządek, a nie wiesz co Rosberg jedź zobaczymy jak wyjdzie lub Rosberg jedziemy na 3pit stopy trzymamy się tego. Ludzie szukaliśmy wyścigu i go znaleźliśmy :)
Przejdź do wpisu Rosberg po raz pierwszy wygrywa GP
15.04.2012 12:22
0
Witam wszystkich rozmówców, od razu chciałbym zacząć od może już można mówić byłego mistrza świata, Vetela, który dziś mnie absolutnie zaskoczył po tej strategii na pewno zasłużył dziś na podium, ale dobrze, że tak się nie stało, musi w końcu pokazać ten swój niby kunszt, aby w tym sezonie coś ujechać. Przegrani, cóż wydaję mi się, iż Alonso mógł być z 3lokaty wyżej, no i oczywiście Raikkonen zasłużył dziś na pierwszą piątkę. Znakomity i dojrzały wyścig MCLa, a przede wszystkim Hamiltona, który zaskoczył, Button dziś troszeczkę stracił u mnie mówiąc prawdę inżynierom :). Massajuż lepiej,
Przejdź do wpisu Rosberg po raz pierwszy wygrywa GP