DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
18.01.2012 15:14
0
Mam nadzieje że ten bolid będzie słaby.. Dla sportu byłoby to dobre.. No cóz chciałbym aby w tym roku była walka o tytuł jak w 2010 czy 2008,2007... Newey to świetny umysł więc obawiam sie ze znow Red Bull da nam swietny bolid. Pozostaje liczyc na to ze Ferrari jakos sie odrodzi i McLaren z Buttonem równiez powalczą. Nie lubie Lewisa wiec mam nadzieje ze w tym roku postawia na Jensona chociaż wątpie w to. Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Przejdź do wpisu Red Bull potwierdził datę prezentacji RB8
17.01.2012 21:59
0
Senna w Williamsie.. Brzmi to strasznie smutno z dwóch prostych powodów. Pierwszy to historia z przed 18 już lat.. a druga ze w zespole sie nie dzieje najlepiej. Bruno został zatrudniony z powodu kasy.. NIestety ciężkie czasy w tym zespole chociaz ja wierze ze sie odbudją. Ferrari czekało na tytuł 21 lat więc i moze kiedys tutaj nastąpi podobna historia. Jesli wydarzy sie cud i Bruno Senna wygra wyscig dla Sir Franka to moim zdaniem będzie to najbardziej wzruszający moment ostatnich lat. Jednak nie ma co marzyc i pisac. Bruno jest w F1 ze względu na kase i słynne nazwisko.
Przejdź do wpisu Senna potwierdzony przez Williamsa