DO
GP Węgier
01.08 - 03.08
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Belgii
-
Piastri pokonał Norrisa w GP Belgii przy zmiennych warunkach pogodowych
-
Leclerc na podium, Hamilton wybrany kierowcą dnia
-
Piastri zrównał się z Ricciardo w liczbie zwycięstw w F1
-
Albon dowiózł kolejną dobrą lokatę w niedzielę
-
Tsunoda pobił niechlubny rekord Coultharda w Red Bullu
-
Bortoleto z kolejnymi punktami w sezonie
-
Haas przegapił właściwy moment na zjazd do pit-stopu
-
Gasly z jednym punktem w wyścigu
-
Problemy z bolidem pozbawiły Racing Bulls szansy na podwójne punkty
-
Alonso: poprawki nie przyniosły nam spodziewanej poprawy
-
Mercedes bez pozytywnych wniosków po weekendzie w Spa
Ostatnia aktywność
22.02.2024 09:53
0
Nie ma nic gorszego jak karanie za lepiej wykonaną pracę, lepszą interpretację przepisów lub po prostu większy spryt. Przepisy są jednakowe dla każdego . Droga wolna dla Ferrari Mercedes itd. - niech kombinują i wyprzedzają Red Bulla - raczej nikt im tego nie broni. Ale dlaczego im to ułatwiać???? To w końcu najbardziej konkurencyjne środowisko motosportowe. Mają się w nim wykazać kierowcy, projektanci, inżynierowie, księgowi i menadżerowie. Miejsce , w którym panuje równość sprzętu by wyselekcjonować największe talenty jest w niższych kategoriach.
Przejdź do wpisu Red Bull w szampańskich nastrojach po 1. dniu testów
21.06.2013 15:16
0
Mercedes tylko użyczył Pirelli swojego bolidu (2013) a nie wykonywał testów wg własnego określonego programu. Kara zbyt surowa.
Przejdź do wpisu Mercedes uniknął dotkliwej kary
12.02.2011 15:30
0
Witam. Jutro planują umieścić w bolidzie Sennę. Błąd. Myślę, że Nick przekona jeszcze dziś do siebie stajnię.
Przejdź do wpisu Startuje trzeci dzień testów w Jerez
10.02.2011 09:36
0
Witam wszystkich. Po pierwsze dajmy odpocząć i wyzdrowieć Robertowi - to jest najważniejsze! Jest jak jest. Trzeba się z tym pogodzić i skupić na obecnej sytuacji LRGP. Wydaje mi się, że Nick jest najlepszym kandydatem do roli zastępcy Roberta. Myślałem też sporo o Nico. Ma spory potencjał i talent ale nie jestem przekonany czy tego teraz potrzebuje zespół. Za dużo niewiadomych. Wydaje mi się mimo wszystko, że "objeżdżenie" Nika jest w obecnej sytuacji bardziej cenne i pewne. Nie zapominajmy też, że Nick nie wypadł sroce spod ogona i wolny nie jest!
Przejdź do wpisu Rozpoczynają się testy w Jerez