DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
17.11.2011 20:33
0
Mercedes, nie Audi dla jasności!
Przejdź do wpisu Charouz zbierał kilometry dla super-licencji FIA
14.11.2010 15:46
0
uznanie dla Pietrova... mimo wszystko i Kubicy. Całej reszty chyba nie trzeba komentować. Alonso i Ferrari-ośla ławka
Przejdź do wpisu Vettel zdobywa pole position w Abu Zabi
13.11.2010 19:29
0
od jakiegoś czasu czytam te Wasze komentarze i... wyobraźnie to Wy macie niesamowitą. Zwłaszcza kto , w kogo przywali, komu się silnik skończy itd. Piszecie o słabej czasówce chociaż, stawka zmieściła się w 0,6sek(niby dużo) i na podstawie niej układacie scenariusz wyścigu, który jak wiadomo rządzi się innymi prawami. jeżeli tak by nie było Vettel miałby na swoim koncie chyba z 9. zwycięstw i tytuł w kieszeni. A jeżeli chodzi o Renault; po co pompować kasę w końcówkę sezonu skoro nie ma się już o co bić. A klepanie głupot o zmęczeniu, zrezygnowaniu i porównywaniu do zespołów, które bija się o tytuł mistrzowski(i są zdeterminowani szansą na zwycięstwo) jest kompletna głupotą. Aha. Ile i kto musi nie dojechać żeby HAM został mistrzem i jakie są na to szanse? Niektórzy wymieniają go na pretendenta do tytułu, więc pytam!
Przejdź do wpisu Vettel zdobywa pole position w Abu Zabi