DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Austrii
-
Russell wygrał w Austrii, pokonując o włos Verstappena i Antonellego
-
Kierowcy Haasa pozostają bezradni
-
Awaria tylnego skrzydła doprowadziła do kraksy Verstappena
-
Ferrari było o włos od zablokowania 1. rzędu na starcie
-
Sainz: mamy za dużo problemów, aby walczyć o lepsze pozycje
-
Gasly zapowiada walkę o punkty z Racing Bulls
-
Doświadczenie pomogło Russellowi w końcówce sesji kwalifikacyjnej
-
Kierowcy McLarena osiągnęli maksimum: to miejsce w stawce, w którym obecnie się znajdujemy
-
Cadillac ponownie przed Astonem Martinem
-
Audi z nadzieją na dobry wyścig
-
Racing Bulls na czele środka stawki
-
Haas sfrustrowany po kwalifikacjach

Ostatnia aktywność
31.05.2010 11:18
0
Ile ludzi tyle opinii.Szefostwo RedBulla myśli o dobrym występie całego teamu,a kierowcy myślą(każdy z osobna żeby wygrać).Teraz zwycięstwo w wyścigu daje bardzo dużo pkt.Nikt nie chciał odpuścić..Mimo wszystko Vettel nie powinien pokazywać jakim to on jest świetnym kierowcą i nie wyprzedzać na siłę(tak to odebrałem);na niego jeszcze pewnie przyjdzie pora.Wg mnie wina leży bardziej po stronie Vettela niż Webbera.
Przejdź do wpisu Kierowcy Red Bulla mają odmienne zdania