DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
06.04.2008 15:27
0
FERRARI!!! piekny wyscig, tak czulem ze na starcie FERRARI poleci... no i na szczescie Hamilton sie sam zalatwil wiec zwyciestwo bylo juz prawie pewne :D FORZA FERRARI
Przejdź do wpisu GP Bahrajnu: dublet Ferrari, Kubica na trzecim miejscu
05.04.2008 16:02
0
Dobry wystep, tyle ze teraz na starcie nie moze sie dac wyprzedzic, wtedy jest szansa na wypracowanie jako takiej przewagi i utrzymanie pierwszej pozycji nawet jesli zjdzie pierwszy (co wg mnie jest baaaardzo prawdopodobne). Ja tam kibicuje od wiekow Massie i Ferrari wiec licze na dobry start :D bedzie ciekawie
Przejdź do wpisu Robert Kubica wystartuje jutro z pole position!
17.03.2007 15:38
0
No musze sie zgodzic ze Massy mi rowniez szkoda... z tego co wyczytalem chodzilo tu o awarie skrzyni: "Felipe Massa was only 16th after suffering gearbox problems". No i nie moge powiedziec ze jestem zadowolony z takiego poczatki Ferrari (jako kibic :) ), ale zobaczymy co bedzie dalej. Za to zdecydowanie wystep Räikkönen'a poorawil mi humor, poza tym niezle zaprezetowaly sie BMW i Toyota... zapowiada sie ciekawy wyscig...
Przejdź do wpisu Kimi Raikkonen zdobywcą pole position
17.03.2007 15:36
0
No musze sie zgodzic ze Massy mi rowniez szkoda... z tego co wyczytalem chodzilo tu o awarie skrzyni: "Felipe Massa was only 16th after suffering gearbox problems". No i nie moge powiedziec ze jestem zadowolony z takiego poczatki Ferrari (jako kibic :) ), ale zobaczymy co bedzie dalej. Za to zdecydowanie wystep Räikkönen'a poorawil mi humor, poza tym niezle zaprezetowaly sie BMW i Toyota... zapowiada sie ciekawy wyscig...
Przejdź do wpisu Kimi Raikkonen zdobywcą pole position
17.03.2007 15:25
0
No musze sie zgodzic ze Massy mi rowniez szkoda... z tego co wyczytalem chodzilo tu o awarie skrzyni: "Felipe Massa was only 16th after suffering gearbox problems". No i nie moge powiedziec ze jestem zadowolony z takiego poczatki Ferrari (jako kibic :) ), ale zobaczymy co bedzie dalej. Za to zdecydowanie wystep Räikkönen'a poorawil mi humor, poza tym niezle zaprezetowaly sie BMW i Toyota... zapowiada sie ciekawy wyscig...
Przejdź do wpisu Kimi Raikkonen zdobywcą pole position