DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
09.03.2010 16:36
0
A Kubica zeszły sezon spowalniał i miał wszystko zespół z kasą ,talent ,doświatczonych iżynierów ,na niczym nie oszczedzano a nie wyszło. A nowe zespoły nie mają takiego potecjału
Przejdź do wpisu Button: Nowe zespoły utrudnią trening
09.03.2010 16:17
0
58. Koyot. nikt tu nie narzeka na kierowców poprostu formuła jest dla najlepszych kirowcy nie przychodzą z ulicy a zespoły pchają się dzwiami i oknami
Przejdź do wpisu Button: Nowe zespoły utrudnią trening
09.03.2010 15:58
0
Właśnie 53. ygor bedzie się działo. KIerowca musi sobie zasłużyć na F1 a zespół ''trzeba od czegoś zacząć'' to niech zaczynają od GP2
Przejdź do wpisu Button: Nowe zespoły utrudnią trening
09.03.2010 15:49
0
zrupmy ankiete czy dopuszczono nowe zespoły z rosodku czy chciwośći? Nie to ze F1 powino być hermetyczne ale niech to bedzie tak jak w piłce byłeś zespołem na szczycie w 3 lidze przechodzisz do 2
Przejdź do wpisu Button: Nowe zespoły utrudnią trening
09.03.2010 15:26
0
zadali mu pytanie to odpowiedział myśle że szczerze.Co do bezpieczeństwa to z nowymi zespołami jest tak że mało kto słyszał o czesach gdy z bolidu urywało skrzydło i bolid sie rozbijał ,a podczas testów Virgin miało przestój z powodu peknietego mocowania skrzydła i lepiej żeby na tym się skończyło bo jak zaczną rosypywac cześci po torze to komuś się odechce nowych zespołów
Przejdź do wpisu Button: Nowe zespoły utrudnią trening