DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
26.05.2012 00:34
0
Panowie. Jak każdy z was przypuszczam wolałbym oglądać wyścigi zespołów o takich nazwach: Honda, Toyota, Renault, Bmw, Mercedes (jest), Ferrari (jest),etc. To co się teraz w F1 dzieje to jakaś totalna, naciągana LIPA!!! Nawymyślali sobie przepisów, żeby każdy kto ma kase mógł sobie stworzyć własny RACINGTEAM... Co to ma być??? "Wygram klasyfikację konstruktorów z silnikiem Renault, podłogą Ferrari,etc. Zamiast myśleć o utrzymaniu konkurencji fabrycznych Teamów, oczywiście w barwach firm nie związanych z motoryzacją skupili się na łatwym zarobieniu kasy pozwalając byle komu włączyć się do walki. Bmw[*],[Toyota[*],Honda[*] i kto następny???
Przejdź do wpisu Prost: F1 jest zbyt nieprzewidywalna, ale...
14.05.2012 09:50
0
Na pewno ktoś celowo podpalił beke, żeby nie było próbek paliwa a do bolidu w całym zamieszaniu dolali ropy:D
Przejdź do wpisu Kilkanaście osób poszkodowanych w pożarze
21.04.2011 16:02
0
Tak,tak A potem będą montować kolektory słoneczne... Fakt jest taki, że paliwo coraz więcej kosztuje w wydobyciu i każdy szuka jakiegoś rozwiązania, które dawnoa już jest. Ale Halo!!! co to będzie za kaszanka widząc jadące bez ogromnego wrzasku silnika bolidy niczym autka RC w większym wydaniu... Lipa.
Przejdź do wpisu Elektryczna przyszłość F1?
13.06.2010 08:56
0
Ludzie Wszyscy wiedzą ile kasy ma dany zespól A te 10 tyś i repremenda to tylko formalność. Uzyjcie wyobraźni...
Przejdź do wpisu Kara dla Hamiltona za postój w Q3?