DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
22.05.2009 21:56
0
Liczę na to, że dojdzie do porozumienia pomiędzy FIA i FOTA.
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 19:26
0
Prawdziwa Formuła 1 jest pokazana w filmiku na youtube zatytułowanym F1 History 1950-2007
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 19:23
0
Zgadza się
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 18:55
0
Nie było sezonu, w którym ferrari by nie było na podium we Włoszech, a teraz nagle przez kaprysy FIA ma się to zmienić????????????????????
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 17:59
0
Mimo, iż ferrari może już nie być w F1 to i tak będę próbował tam dotrzeć i przypomnieć wszystkim na czym się opierał i powinien opierać ten sport.
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 17:56
0
30. Zgadzam się w 100 %.
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 17:47
0
Największym zaszczytem jest się ścigać dla ferrari. To nie żarty.Żeby im zaimponować trzeba dokonać naprawdę wiele, a gdy się już to zrobi to nie ma powodu do zmartwień, gdyż o twój rozwój w tym sporcie zadbają prawdziwi zawodowcy.
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej
22.05.2009 17:42
0
Szczerze mówiąc zawiodłem się na Robercie. Liczyłem, że będzie wspierać Ferrari w walce z tymi zasadami. Istniała nawet możliwość, że mógł się do nich przenieść, do pionierów w F1, ale cóż jak widać nawet tym, na których polegamy mogą nas zawieść. Przyznam się też, że chcę także tam jeździć w tej lidze, ale bez ferrari tracę ochotę, by spełnić to marzenie. Marzenie mojego życia!!
Przejdź do wpisu Kubica: F1 z Ferrari lub bez będzie trwać dalej