DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
13.11.2022 06:54
0
1:10.705
Przejdź do wpisu KONKURS: typuj i wygraj nową biografię Kimiego Raikkonena!
27.11.2020 16:32
0
1:26.321
Przejdź do wpisu KONKURS: wytypuj czas pole position i wygraj książkę o Nikim Laudzie
13.11.2010 15:41
0
– To były trudna czasówka – relacjonował Kubica. – Mieliśmy kilka problemów. Tył samochodu mocno się ślizgał i niestety nie udało nam się tego poprawić na kwalifikacje. Miałem problemy podczas przyspieszania. Trakcja była słaba. Nie mogłem jechać na pełnym gazie wystarczająco wcześnie po wyjściu z zakrętów. Koła buksowały i samochód stawał bokiem. W związku z tym niemożliwe było ustanawianie dobrych czasów. Robiłem co w mojej mocy, ale to nie wystarczyło. Jak się okazuje, nie była to sytuacja, która zaskoczyła zespół, ponieważ Robert na podobne problemy narzekał już w piątek. – Problemy podczas przyspieszania mieliśmy od wczoraj i nie potrafiliśmy się ich pozbyć. Bardzo mocno się ślizgałem.
Przejdź do wpisu Vettel zdobywa pole position w Abu Zabi
07.11.2010 20:22
0
W sobotę Polak miał problemy z dogrzaniem opon, a w niedzielę okazało się, że inżynierowie źle dobrali przełożenia skrzyni biegów. – Dzisiaj po południu miałem ciężki wyścig. Każde okrążenie spędziłem za czyimiś plecami, ale nie miałem wystarczającej przewagi osiągów, aby wyprzedzać – przyznał Kubica. Brakowało nie tylko docisku, lecz także prędkości maksymalnej. Na nic przydaje się kanał F, kiedy przełożenie siódmego biegu jest zbyt krótkie. – Traciłem dużo czasu w wolnych zakrętach i nie mogłem skorzystać z naszej przewagi, jaką dają wyższe prędkości maksymalne, ponieważ ogranicznik obrotów blokował mnie przez długi czas, gdy jechałem na głównej prostej. Nie mogłem więc atakować – powiedział Polak.
Przejdź do wpisu Vettel zwycięża, Red Bull mistrzem