DO
GP Węgier
01.08 - 03.08
ZOSTAŁO
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Belgii
-
Piastri pokonał Norrisa w GP Belgii przy zmiennych warunkach pogodowych
-
Leclerc na podium, Hamilton wybrany kierowcą dnia
-
Piastri zrównał się z Ricciardo w liczbie zwycięstw w F1
-
Albon dowiózł kolejną dobrą lokatę w niedzielę
-
Tsunoda pobił niechlubny rekord Coultharda w Red Bullu
-
Bortoleto z kolejnymi punktami w sezonie
-
Haas przegapił właściwy moment na zjazd do pit-stopu
-
Gasly z jednym punktem w wyścigu
-
Problemy z bolidem pozbawiły Racing Bulls szansy na podwójne punkty
-
Alonso: poprawki nie przyniosły nam spodziewanej poprawy
-
Mercedes bez pozytywnych wniosków po weekendzie w Spa
Ostatnia aktywność
28.05.2008 15:55
0
oby było podium dla Roberta oczywiście:)
Przejdź do wpisu Alonso: Hamilton nie wygra tytułu, Kubica ma szansę
28.05.2008 15:54
0
Na mistrzostwo bez szans. Mała strata , ale za dużo chętnych:(. Mistrzostwo zdobędzie ktoś z Ferrari. Ciekawa walka o miejsca na podium zapowiada się. oby było podium. pozdrawiam fanów F1
Przejdź do wpisu Alonso: Hamilton nie wygra tytułu, Kubica ma szansę
14.05.2008 20:32
0
Niestety mam wrażenie , że podobnie jak w zeszłym sezonie po dobrym początku nastąpi stagnacja rozwoju bolidu BMW, (tudzież inne bolidy zostaną bardziej ulepszone). Monako powinno być dla BMW dobrym wyścigiem, ale o zwycięstwo będzie naprawdę trudno. Zwłaszcza, że Mclaren nie próżnuje i widać, że tez mocno poprawił swój bolid. Na mój gust BMW zbliżył się do Mclarena mocno , ale zespół angielski ma jednak trochę lepszy samochód. Ale obym się mylił. Zostało trzymanie kciuków za Roberta, w przyszły weekend. Oby było podium. Pozdrawiam fanów F1.
Przejdź do wpisu BMW po pierwszym dniu testów w Le Castellet
09.05.2008 16:14
0
zobaczymy:) będzie dobrze!!!
Przejdź do wpisu BMW Sauber po pierwszych treningach
26.04.2008 20:39
0
ja tez uważam, że ALO się będzie liczył w tym wyścigu, nie ma szans za zwycięstwo , ale będzie walczył o podium i skończy pewnie około 4-5 miejsca. Wierze też w dobry start KUB , który jak nie zawali startu będzie miał podium. jest szybki to fakt. Sezon się rozkręca na maksa. Dawno się już tak nie ekscytowałem (Bahrajn spędziłem poza cywilizacją z TV i poza zasięgiem gsm ) . Czemu tak długo do wyścigu!!
Przejdź do wpisu Kwalifikacje dla Raikkonena