DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
28.04.2008 20:26
0
UWAGA UWAGA wejdzcie na youtube i wpiszcie - Ron Dennis On Robert Kubica i zobaczycie jaki jest stosunek Dennisa do Kubicy.... masakra jaki kretyn
Przejdź do wpisu Kovalainen: „czuję się dobrze”
27.02.2008 18:08
0
WIADOMO JEDNO---> NIC NIE WIADOMO!!! Ja wieżę że ten sezon będzie zaskakujący, radze nie układać teamów w piramidke kto silniejszy kto niezawodny bo to nie ma najmniejszego sensu ONI SIE NIE SCIGAJą ONI TYLKO TESTUJąąą!!! wszystko bedzie jasne po 2-3 wyscigach i wtedy bedzie mozna wlaczyc polska zgryzote....
Przejdź do wpisu Trulli kończy sesję testową na pierwszym miejscu
29.09.2007 17:34
0
Ja po akcji z podnosnikiem jestem przekonany ze R.Kubica zdobedzie tytuł pechowca w sezonie 2007 i swoją dzisiejszą postawą to udawadnia! Nie smuci mie to i nie zaskakuje tak już jest. Pocieszające jest to ze przez wiekszosc wyscigu bedziemy go ogladac jak bedzie dzielnie walczyl z reszta stawki niz nudnie jechal za bolidami MCLAREN I FERRARI
Przejdź do wpisu Kolejność startowa przed GP Japonii
24.09.2007 08:58
0
Nie można tego już sluchać, niedlugo niemieckie gazety bedą proponowac zeby Ferdek do Spykera przeszedł!!! Nie ma co spekulować bo i tak nas F1 zaskoczy. Z drugiej jednak strony coś musi wypełniać tą dwutygodniową cisze miedzy wyścigami... :D
Przejdź do wpisu Williams: Rosberg nie dla McLarena