WIADOMOŚCI

Williams zamyka stawkę
Williams zamyka stawkę
Kierowcy Williamsa w kwalifikacjach do GP Hiszpanii zamykali stawkę. Alex Albon przyznaje, że długie zakręty na torze pod Barceloną od lat nie sprzyjają konstrukcjom Williamsa, podczas gdy Logan Sargeant wskazuje iż specyfikacje FW46 są w ten weekend nieco inne.
baner_rbr_v3.jpg
Alex Albon, P19
"Wiedzieliśmy, że trzecia sesja treningowa nie będzie reprezentatywna, chociaż kończymy kwalifikacje nieco rozczarowani. Długie zakręty na tym torze nie pasują nam od kilku lat, ale dzisiaj samochód zachowywał się dobrze i zrobiliśmy ogromny krok naprzód w porównaniu z zeszłym rokiem. Może był jeden lub dwa zakręty, gdzie mogłem wycisnąć więcej z samochodu, ale ogólnie czułem się dobrze i myślę, że to podkreśla, jak silna jest środek stawki na tym etapie sezonu. Jest tam bardzo ciasno, więc zobaczymy, jakie możliwości pojawią się jutro."

Logan Sargeant, P20
"Niestety, bolidy nie były w tej samej specyfikacji. Szkoda, że podłogi, które przywieźliśmy, nie działają tak, jak powinny. Pracowaliśmy ciężko przez cały weekend, próbując zmienić rzeczy, aby podłogi działały jak należy. W kwalifikacjach było trochę lepiej niż w FP3. Musimy zrozumieć problem i naprawić go na przyszłość. To nie jest dobre ani dla mnie, ani dla zespołu i nikt z nas nie chce być w tej sytuacji. Będziemy walczyć bez względu na sytuację."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

3 KOMENTARZE
avatar
waterball

22.06.2024 19:14

0

Williams nie przywiózł żadnych poprawek na GP Hiszpanii ... W sumie po co - przecież mają perfekcyjny bolid!


avatar
giovanni paolo

22.06.2024 19:44

0

1. Nie tyle poprawki co dopiero teraz dostarczyli Loganowi podłogę w takiej specyfikacji, z jaką Albon jeździ od wielu wyścigów.


avatar
3000

23.06.2024 03:02

0

@2 Loganowi mogą i przemalowanego RBR dać a i tak albo będzie ostatni albo się rozbije


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu