WIADOMOŚCI

Sainz przyczynił się do świetnego wyniku Norrisa
Sainz przyczynił się do świetnego wyniku Norrisa
Carlos Sainz z powodu kary nie był w stanie powalczyć o dobry wynik dla siebie, ale pomógł przynajmniej koledze z ekipy, który awansował do Q3. Lando Norris spisał się świetnie i dzięki karom dla rywali ruszy do wyścigu z wyższej pozycji niż ta, którą wywalczył na torze.
baner_rbr_v3.jpg
Carlos Sainz, P15
"To trudna sobota dla mnie. Nie mogłem rywalizować i to rozczarowujące. Przygotowywanie się do wyścigu i niewykorzystanie lepszych trybów pracy silnika spowodowało, że czasówka była frustrująca. Jednakże wiedziałem, że tak będzie i chciałem wejść do Q2, by stworzyć cień aerodynamiczny dla Lando i pomóc mu wejść do Q3. Gratuluję mu i całej ekipie za świetny wynik. Jutro jest nowy dzień i jestem pewien, że obudzę się zmotywowany na wyścig. Spróbujemy przebić się przez stawkę."

Lando Norris, P6
"To były dobre kwalifikacje. Wiedziałem, że będzie trudno i okazało się, że było ciaśniej niż na Paul Ricard. Możemy być jednak zadowoleni - znowu wyruszę z 5. miejsca, drugi wyścig z rzędu. Ekipa i ludzie w Woking wykonali świetną robotę. Mam dobrą pozycję na starcie. Spróbuję, by wyścig poszedł tak jak tydzień temu. Kluczem będzie obronienie pozycji i unikanie kłopotów. Zobaczymy, dokąd mnie to zaprowadzi. Wysoka temperatura otoczenia i toru będzie miała ogromny wpływ na wyniki wyścigu."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

1 KOMENTARZ
avatar
MS90

30.06.2019 00:11

0

Bardzo fajnie wygląda McLaren w tym sezonie. Od GP Kanady coraz szybsze tempo. Widać, że mają świetny bolid + dobry,tegoroczny silnik Reno i zespół z Woking staje się konkurencyjny ! Coś czuję, że jutro może być szalony wyścig i Lando może namieszać u góry. Oby tak dalej !


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu