DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
04.07.2012 21:54
0
@34 W zupełności popieram ;)
Przejdź do wpisu Maria de Villota straciła prawe oko
04.07.2012 19:58
0
@24. A co, myślisz, że wszystkie kobiety tylko czekają na prezenty i same nic nie dają itd.? Mylisz się.
Przejdź do wpisu Maria de Villota straciła prawe oko
04.07.2012 19:20
0
@16 Widzę, że wszystkim argumentów brak, bo zawsze proponujecie kopalnie i huty - z wielką chęcią, ale niestety mieszkam na drugim końcu Polski i ciężko było mi iść do szkoły górniczej ;) @18 Nigdzie nie powiedziałam, że Maria będzie regularnie startować.
Przejdź do wpisu Maria de Villota straciła prawe oko
04.07.2012 18:56
0
@10. Niewinnej złośliwości?! Za kogo Ty się masz, żeby twierdzić, że mamy głównie dzieci chować. Nie tylko ja - również inne kobiety, jest nas trochę - będziemy niezłą konkurencją dla was w wielu dziedzinach. Musicie się pogodzić, że kobieta nie jest tylko do sprzątania czy stania przy garach, zmieniania pieluch. Duma boli, że kobieta jest lepsza? (Wy chcecie nas ograniczać pisząc durnowate komentarze w internecie, a Maria przynajmniej była w jakiejś serii, jeździła.) Wypadek mógł zdarzyć się każdemu testującemu.
Przejdź do wpisu Maria de Villota straciła prawe oko