DO
GP Japonii
27.03 - 29.03
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Chin
-
Antonelli wygrał pierwszy wyścig F1 w karierze! Czterech kierowców nie wzięło udziału w GP Chin
-
Hamilton powrócił na podium F1
-
Antonelli został 2. najmłodszym zwycięzcą wyścigu F1
-
Niefortunna strategia Racing Bulls
-
Bearman zdobył duże punkty dla Haasa
-
Colapinto z pierwszymi punktami dla Alpine
-
Oba bolidy Cadillaca dojechały do mety
-
Verstappen: zmagaliśmy się z tymi samymi problemami, które były w Melbourne
-
W Audi znów jeden samochód nie ruszył do rywalizacji
-
Usterka elektryczna wyeliminowała oba McLareny ze startu w GP Chin
-
Williams z pierwszymi punktami w sezonie
-
Problemy Astona Martina z wibracjami i akumulatorami doprowadziły do podwójnego wycofania się

Ostatnia aktywność
04.10.2009 11:01
0
Wydaje mi się, że KUB zrobi duży błąd podpisując kontrakt z Renault. Ten zespół od trzech lat jest cienki jak d.u.p.a. węża. Toyota mimo braku sukcesów jest w tym roku dużo lepszy - a jak wiadomo przyszły rok nie będzie się dużo różnił jeśli chodzi o aero. Po drugie już nie raz Toyota pokazała że ma bardzo dobre tempo na długich przejazdach, sądzę więc że brak tankowania w przyszłym roku nie będzie dla nich utrudnieniem.... ale mam nadzieję że Kubica wie lepiej. OBY
Przejdź do wpisu Toyota straciła szansę na Kubicę?
03.10.2009 12:47
0
Może się mylę, jeśli tak to proszę mnie poprawić ale za Kubicą powinni wylądować: 1. Button , 2. Kovalainen(PIT-Lane), 3. Buemi(Pit-Lane), 4. Alonso, więc Kubek powinien startować z P9???
Przejdź do wpisu FIA ukarała pięciu kierowców
10.06.2007 22:23
0
Napiszmy wszyscy petycję do BMW żeby w końcu zaczęli równo traktować OBYDWU kierowców a nie robili z RK króliczka doświadczalnego!!!
Przejdź do wpisu Potężny wypadek Roberta Kubicy
10.06.2007 22:20
0
Napiszmy wszyscy petycję do BMW żeby w końcu zaczęli równo traktować OBYDWU kierowców a nie robili z RK króliczka doświadczalnego!!!
Przejdź do wpisu Potężny wypadek Roberta Kubicy