DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
24.05.2015 19:17
0
„To mój największy fart w całej karierze." Po takim farcie gość powinien podejść do Lewisa, pogratulować mu i powiedzieć "Lewis, byłeś dziś lepszy. Nie wiem jak to się stało, że wygrałem". Wtedy zachowałby się jak na profesjonalistę przystało.
Przejdź do wpisu Rosberg: wygrana to wygrana
02.05.2015 18:35
0
Porównanie rodzinnego budżetu jest oczywiście nie na miejscu. Jeśli producenci samochodowi (Ferrari, Mercedes McLaren), dla których F-1 jest znakomitym poligonem doświadczalnym do konstruowania i budowy nowych aut, mają możliwość wykładania ogromnego budżetu, nie należy im tego odbierać. Force India, Sauber, Manor, a także RBR (choć tych ostatnich stać na budżet przeogromny) - dla nich F-1 to tylko spełnienie zachcianki.
Przejdź do wpisu Sauber popiera pomysły Maxa Mosleya
07.11.2013 20:38
0
Przypomnijcie sobie pierwszą część sezonu. Czy Vettel błyszczał?
Przejdź do wpisu Vettel: zmiana zespołu nic nie zmieni
31.05.2010 19:51
0
Myślę, że pomimo ochów i achów na Alonso, Ferrari powinno z niego zrezygnowac.
Przejdź do wpisu Kontrakt Massy prawie gotowy do podpisu?