DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Austrii
-
Russell wygrał w Austrii, pokonując o włos Verstappena i Antonellego
-
Awaria tylnego skrzydła doprowadziła do kraksy Verstappena
-
Ferrari było o włos od zablokowania 1. rzędu na starcie
-
Sainz: mamy za dużo problemów, aby walczyć o lepsze pozycje
-
Gasly zapowiada walkę o punkty z Racing Bulls
-
Doświadczenie pomogło Russellowi w końcówce sesji kwalifikacyjnej
-
Kierowcy McLarena osiągnęli maksimum: to miejsce w stawce, w którym obecnie się znajdujemy
-
Cadillac ponownie przed Astonem Martinem
-
Audi z nadzieją na dobry wyścig
-
Racing Bulls na czele środka stawki
-
Haas sfrustrowany po kwalifikacjach
-
Alonso: będzie ciężko, ale jestem zadowolony z postępu

Ostatnia aktywność
29.03.2014 11:08
0
Brawo HAM :) Vettel był bardzo blisko ale udało się. Williamsy słabo, liczyłem na wyższe pozycje. Groszek w Q2 ale miejsce ciągle dalekie od założeń :D Jutro dobry start merców, objadą Vettela i po dublet
Przejdź do wpisu Hamilton zdobywa kolejne pole position