DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie

Ostatnia aktywność
10.05.2009 17:44
0
Nie wiem co się dzieje teraz w F-1 ale zespoły które na codzień zajmują się produkcją samochodów takie jak mercedes bmw ferrari toyota przegrywają z zespołami co korzystają z podzespołow tych firm
Przejdź do wpisu Brawn GP znów z przodu
10.05.2009 17:30
0
szef TOYOTY powinien się zastanowić czy warto postawić na tych kierowców i tego co decyduje o ich wyścigu czy lepiej wprowadzić jakieś zmiany w swym zespole dopuki jest szansa walki o podium, na bolidy nie mogą nażekać spisują się bez zażutów
Przejdź do wpisu Słaby wyścig Toyoty
14.04.2009 22:23
0
Jarno myśle ze TOYOTA zdobędzie pierwsze z trzech miejsc , a z PUCHARU wina się napijemy
Przejdź do wpisu Trulli pozdrawia Formula1.pl i jej Użytkowników
14.04.2009 22:19
0
mam nadzieje że toyota cały sezon będzie prowadziła
Przejdź do wpisu Toyota przed Grand Prix Chin
02.11.2008 20:56
0
brawo dla FERRARI i ALonso trzeba otrząsnąć się i wziąść się do roboty od początku nowego sezonu Gratulacje dla Ferrari za zajęcie pierwszego miejsca konstruktorów
Przejdź do wpisu Lewis Hamilton najmłodszym Mistrzem Świata F1!
19.10.2008 13:21
0
wydaje mi się że w zespole nie ma konkuręcij zespół powinien walczyc do końca tak jak to zrobiło ferrari i BMW powino zrobić to samo dla Roberta liczy się każdy punkcik w stawce o mistrzostwo kolega Massy wie że nie ma nic juz do powiedzenia to odał swoją pozycje jak kolega koledze
Przejdź do wpisu Hamilton umacnia pozycję w mistrzostwach
12.10.2008 12:45
0
Brawo dla pierwszej piątki zato że pokazali że walka o mistrzostwo nie jest łatwa w formule1
Przejdź do wpisu Alonso triumfuje drugi raz z rzędu
14.09.2008 17:42
0
brawo Robert gratulacje dla Sebastiana oraz dla Filipe Massy za pokazanie gdzie jest miejsce Luisa Hamiltona
Przejdź do wpisu Vettel najmłodszym zwycięzcą wyścigu F1!
07.04.2008 20:30
0
brawo Robert tak trzymaj jesteśmy z tobąąąąąąą
Przejdź do wpisu GP Bahrajnu: dublet Ferrari, Kubica na trzecim miejscu