WIADOMOŚCI
DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


21.03.2006 20:23
0
tak ma prawde on tez jest dobry nawet szumiego wyprzedzil to jest mlody talent F1
22.03.2006 00:18
0
no to jest prawda ale do bardzo dobrego kierowcy brakuje doswiadczenia cza pokaze na co stac Massa
22.03.2006 12:36
0
No niestety jechał z ostatniej pozycji startowej ale gdyby nie wymienił silnika to by mu się zepsuł w zawodach ale 5 pozycja jest też bardzo dobra.
22.03.2006 12:41
0
...gdyby babcia miala wasy.... kazdy moze powalczyc z kierowcami renault jesli jest blisko nich na starcie... troche trudniej jest ich jednak wyprzedzic :))
22.03.2006 13:39
0
Massa ma za malo doświadczenia żeby wygrywać z zawodnikami renault
22.03.2006 14:59
0
a mi sie wydaje ze strategia zespolu jest do bani mercedes ma lepsza i lepiej na tym wychodzi jak dojedzie do konca
22.03.2006 17:42
0
Jeśli chodzi o walkę w pitach to na razie najlepiej wychowi z niej Renault, ale przecież mechanicy Ferrari byli kiedyś najlepsi, jeśli wykombinują coś lepszego niż dyrektorzy Renault, to napewno Schumi i Massa powalczą z Renault.
23.03.2006 11:00
0
pokazał klase nie dając sie wyprzedzić MSC
23.03.2006 12:35
0
Felipe moze byc takim czarnym koniem tego sezonu, nie mowie tu o mistrzostwie ale sadze ze czesto bedzie zajmowal miejsca na podium lub tuz za nim.
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się