WIADOMOŚCI

Toro Rosso zadowolone z postępów
Toro Rosso zadowolone z postępów
Kierowcy Scuderii Toro Rosso po wprowadzeniu małych poprawek od czasu Grand Prix Malezji są zadowoleni z tego, jak sprawują się ich samochody. Zarówno Bourdais, jak i Buemi są pewni, że w dalszej części weekendu może być coraz lepiej.
baner_rbr_v3.jpg
Sebastien Bourdais:
"Wydaje się, że nasz weekend rozpoczął się całkiem dobrze. Zrobiliśmy postępy w zrozumieniu samochodu i wykorzystaniu go w jak najlepszy sposób. Ciągle jest trochę pracy do zrobienia, szczególnie jeśli chodzi o lepsze wykorzystanie miękkich opon. Byłem zaskoczony tym jak dobrze trzymają i zdecydowanie możemy zrobić na nich więcej niż jedno okrążenie. Nie powiem, że zrobimy 30 kółek, ale jest dużo lepiej niż oczekiwaliśmy. Zdecydowanie możemy zobaczyć, że małe poprawki wprowadzone po Malezji dobrze działają."

Sebastien Buemi
"To mój debiut tutaj i przed przyjazdem spędziłem wiele czasu na symulatorze Red Bull Technology, co zdecydowanie było bardzo pomocne. Zamierzam używać go częściej w przyszłości. Trudno go ocenić, ale zdecydowanie pomaga. Miałem problem techniczny dzisiejszego ranka, który kosztował mnie trochę czasu, ale wszystko wróciło do normy po południu i mogliśmy wykonać krok naprzód. Wydajemy się bardziej konkurencyjni niż w Melbourne i zdecydowanie poprawiamy się. Nie zrobiłem dziś perfekcyjnego okrążenia, ale sądzę, że jutro mogę pojechać dużo lepiej. Lubię ten tor, jest bardzo duży, bardzo nowy."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

6 KOMENTARZY
avatar
Raven89

17.04.2009 12:16

0

Za dużo tych Sebastianów w F1 :P


avatar
pz0

17.04.2009 13:07

0

''Byłem zaskoczony tym jak dobrze trzymają i zdecydowanie możemy zrobić na nich więcej niż jedno okrążenie'' - Rozwalił mnie tym Sebastien.


avatar
Ra-v

17.04.2009 14:24

0

no skoro poprawki dzialaja to nie bedzie zle... mam nadzieje ze buemi wskoczy do punktowanej 8


avatar
robtusiek

17.04.2009 14:51

0

Ja też spędzam wiele czasu na symulatorze TOCA 3:), na tym torze też jeździłem więc też jestem gotowy do wyścigu;)


avatar
Skoczek130

17.04.2009 15:09

0

Nie wiem, kiedy Bourdais tak dobrze wypowiadał się na temat prowadzenia. Jeśli on jest zadowolony, muszą byc w bardzo dobrej formie. Coś mi się wydaje, że Force India będzie już samodzielną "czerwoną latarnią" stawki.


avatar
walerus

17.04.2009 23:19

0

TOCA jest ok.... Toro Roso też....


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu