DO
GP Austrii
26.06 - 28.06
ZOSTAŁO:
POPRZEDNI WYŚCIG 
GP Barcelony-Katalonii
-
Popis Hamiltona i Ferrari w GP Barcelony-Katalonii! Kolejne starcie Mercedesów i awaria Antonellego!
-
Norris z 2. podium w tym sezonie
-
Znowu punkty dla Racing Bulls
-
Alpine znów z podwójnymi punktami
-
Hamilton liczy na kolejne zwycięstwa z Ferrari
-
Żwir pokrzyżował szansę na punkty dla Audi
-
Red Bull nie miał tempa do walki o czołowe pozycje
-
Trudny weekend w Barcelonie dla Cadillaca
-
Albon wycofał się z rywalizacji przez poluzowaną kamerę pokładową
-
W Mercedesie ciąg dalszy problemów technicznych, które tym razem dopadły Antonellego
-
Kolejny trudny weekend Haasa
-
Aston Martin z kolejnym podwójnym DNF-em w tym sezonie


10.03.2010 19:07
0
ooooo :)
10.03.2010 19:09
0
Świetne zdjęcie McLarena w tradycyjnych pomarańczowych barwach tej stajni. Szkoda że w tym sezonie do nich nie powrócili ale to chyba przez kontrakty. Na zdjęciu nr 5 jest Cooper, prawda? No i stare zdjęcie z AVUS. O torze słyszałem ale o tym wypadku nic. Na prawdę szczęka opada.
10.03.2010 19:16
0
zmieniają się z roku na rok... jak to będzie wyglądało za 10 lat? , jak firma nie padnie.....
10.03.2010 19:17
0
Piękne zdjęcia. Dzięki! @2z silnikiem Coventry Climax o ile się nie mylę. Piękna maszyna z mojego ulubionego okresu.
10.03.2010 19:41
0
ahhh .. ten sport .. za co ja o tak kocham
10.03.2010 22:13
0
Super samochody i fajne fotki ;)
11.03.2010 00:13
0
Byłem tam dwa razy, naprawdę godne polecenia.
11.03.2010 16:49
0
Bylem tam w zeszlym roku i polecam. Wystawa znajduje sie okolo 30-40 min marszu od lotniska w East Midlands (jak sie trafi promocja to mozna tam leciec doslalownie za kilka/kilkanascie zl np z Wroclawia). Wstep cos kolo 9-13 GBP (nie pamietam juz teraz) i ogolnie nikt nie chodzi i nie pilnuje, czyli mozna porobic fajne zdjecia i poogladac rozne inne ciekawostki jak np stare kaski, stare rowery, kombinezony wyscigowe itp. Inna galeria zdjec znajduje sie na mojej stronie w dziale Author: f1-drivers-autographs .c o m
11.03.2010 19:06
0
Lotusy i renoault miały kiedyś piękne malowanie. Ten czarno żółty kolor na Lotusie, ten z napisem "John Player Special" szkoda że teraz nie mają takich barw.
11.03.2010 19:07
0
*renaulty
12.03.2010 07:48
0
pokaźny zbiór
16.01.2011 20:43
0
Poddaje sie - na tym nie da sie jeździc!
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się