Valtteri Bottas otrzyma karę przesunięcia na polach startowych ostatniego wyścigu w sezonie, GP Abu Zabi. Ekipa Mercedesa zdecydowała się założyć do jego auta zupełnie nową jednostkę, po tym jak na torze Interlagos poprzednia odmówiła posłuszeństwa w końcówce wyścigu.
Fin nie dojechał do mety wyścigu w Brazylii po tym jak jego auto zaczęło konsumować znaczące ilości oleju. Uszkodzony silnik został przetransportowany do siedziby zespołu odpowiedzialnej za konstrukcję napędu w Brixworth na szczegółową analizę i ocenę tego czy nadaje się jeszcze do wykorzystania.Okazało się jednak, że nie jest to możliwe, a w związku z tym iż pozostałe dostępne dla Fina silniki mają duże przebiegi, Mercedes podjął decyzję o zainstalowaniu w jego aucie zupełnie nowego układu V6 turbo.
Fin do GP Abu Zabi przystąpi więc z końca stawki.
28.11.2019 12:05
0
Valteri ogłosił że rozpadło się jego małżeństwo. Walka z Lewisem tak go pochłonęła że nie miał czasu na małżeństwo. Biedni rywale Lewisa brytyjczyk niszczy ich psychicznie.
28.11.2019 12:23
0
Dlaczego Bottas będzie startował z końca stawki a Leclerc był przesunięty o 10 pozycji?
28.11.2019 12:35
0
@2 Leclercowi wymienili tylko silnik spalinowy. Reszta osprzętu została stara.
28.11.2019 12:43
0
@3 chyba baby niszczą ich psychicznie,pamietasz Nicole-Lewis? I jak Anglik pekał w wyscigach ,robił mase błędów?
28.11.2019 13:49
0
ale dlaczego oni tak przeżywają ten Bottas i Rosberg, że cale zycie musieli poswiecic na rywalizację z Lewisem. nie mogą się pogodzić ze on po prostu jest lepszy i nic nie zrobią?
28.11.2019 18:13
0
@5 No chyba nie o to chodzi w wyścigach. Znaczy ja wiem, że dla fanatyków Hamiltona taka opcja jest wygodniejsza, ale jednak nie na tym polega rywalizacja.
29.11.2019 00:02
0
Co wy tak macie o Hamiltona że Bottas się rozpadło. Co wy tak macie o Hamiltona że Vettel dostał karę. Co wy tak macie o Hamiltona że Rosberg jest za słaby. Nicola taka zła nie była
29.11.2019 07:41
0
@7. My nic nie mamy o Hamiltona. Nicola byla zla, bo stanela na drodze do szczescia Hamilton-Biber.
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się