Zespół Force India podobnie jak pozostałe ekipy miał dzisiaj utrudnione zadanie, jeżeli chodzi o przygotowanie swojego nowego bolidu, VJM05, do inauguracyjnego wyścigu sezonu. Mimo to kierowcy zespołu są relatywnie zadowoleni z auta.
Paul di Resta„Ciężko powiedzieć coś o pierwszej czy drugiej sesji treningowej, gdyż warunki na torze były nierówne i deszczowe. Mimo to udało nam się wycisnąć z nich wszystko, co mogliśmy. Mogliśmy ocenić pakiet aerodynamiczny, który tutaj mamy i zdołaliśmy nauczyć się kliku rzeczy. Dokonaliśmy także kilku zmian w ustawieniach pomiędzy sesjami, a po południu bolidu spisywał się lepiej. To było pozytywne. Najtrudniejsze jest to, że nie wiemy gdzie znajdują się pozostałe zespoły jeżeli chodzi o osiągi, więc przed dniem jutrzejszym nadal mamy sporo niewiadomych.”
Nico Hulkenberg
„Oba treningi odbyły się w zróżnicowanych warunkach, w szczególności drugi, przed którym nad torem przeszła ulewa. Wyciągnęliśmy jednak wszystko z takich warunków. Jeździłem na pełnych deszczówkach, oponach przejściowych a także na miękkich, gdy tor przesechł. Ciężko jest odczytywać coś z czasów, gdyż nie każdy jeździł na miękkich oponach i z taką samą ilością paliwa. Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że od razu dobrze czułem bolid.”
16.03.2012 11:01
0
Zmienne, niepewne warunki a Hulkenberg znowu wysoko. Podobnie było w kwalifikacjach w Brazylii chociaż wiadomo, że teraz to tylko trening. Dla mnie to nie Vettel a właśnie Hulkenberg może być takim małym Schumacherem. Zobaczymy jak się w tym sezonie pokarze, ja mu będę mocno kibicował.
16.03.2012 11:15
0
Też Nicowi będe kibicował ;D
16.03.2012 12:18
0
Ja tak samo. Niespodzianką dla mnie byłaby wygrana Force India z Lotusem.
16.03.2012 14:32
0
Dla mnie niespodzianką jest relatywnie mało widocznych problemów z trakcją: a przecież jest to sezonowy tor, było mokro i dodatkowo brak pompowania dyfuzorów.
16.03.2012 16:05
0
Mysle, ze jesli bedzie jutro padac to HUL bedzie wysoko, licze na to.
16.03.2012 20:04
0
David9. Za co Hulkenberg będzie siebie karał ?.
16.03.2012 20:48
0
6. mwhakowscy he he dobre :) ciekawe czy kolega David zajaży ;)
16.03.2012 22:34
0
Wg mnie Force India będzie na pewno przed Lotusem.
17.03.2012 08:14
0
FI to zespół środka stawki nie odegrają tu kluczowej roli
Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!
zarejestruj się